Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már jóslófájás lehet? Este...

Ez már jóslófájás lehet? Este 9-től reggel 5-ig tartó,10 percenkénti rendszeres keményedés, ami 15 másodpercig tartott és görcsszerű fájdalom kísérte.

Figyelt kérdés
A derekam nem fájt, combba nem sugárzott a fájás.

2016. aug. 8. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

A jósló fájásokra jellemző ez a rövid időtartam.

Amikor beindul a szülés, akkor 40-60mp-ig tart egy összehúzódás, és már nem áll le semmire, és az idő is rövidül közöttük.


Viszont ez és hasonló napok/éjszakák még elhúzódhatnak akár hetekig is, nem írtad, hány hetes vagy.


Én mindig beültem egy kád meleg vízbe, az segített elkazulni, és pár óra alatt le is állt.

2016. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy írnám, ez még csak jóslófájás. De semmit nem jósol meg, mert ez csak a magyar h.ye fordítás. Szóval csak sima méhösszehúzódás, szülés beindulása nélkül.
2016. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Holnap töltöm be a 37.hetet és kezdem a 38-at.
2016. aug. 8. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!