Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár 7 évvel...

Programozott császár 7 évvel az előző császár után?

Figyelt kérdés

Sajnos a nagyobbik kisfiammal kb 10 óra vajúdás után vittek a műtőbe, mert semennyire nem tágultam, rengeteg oxitocin hatására sem.Akkor töltöttük a 37 hetet.

Lehet ez összefüggésben azzal, hogy előtte házas életet éltünk, és szerintem emiatt folyt el a magzatvíz?

A doki az előzmény miatt most programozott császárt javasol.


2016. aug. 12. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jol ertem,hogy 7ev lesz a ket gyerkoc kozott?tehat most a masodik jon?

Nekem 27honappal az elso csaszar utan megengedtek,hogy megprobaljuk normal uton.8 napot tulhordtam,de nem akart megindulni.igy a masodik is csaszar lett.

Ezutan szinte napra pontosan 7evvel volt a 3.csaszar.az mar elore megbeszelt program csaszar volt,38+6naposan.

Mit szeretnel tudni?

Lehet a szex inditotta be az elsot,de azt mondjak amig nem indulna magatol a szex nem sokat befolyasol.csak ha mar amugy is jonne,max egy szextol elobb indul picivel.

Mi a masodiknal a 38.hettol sem fogtuk vissza magunkat,orvosi javaslatra szerettuk egymast hetente tobbszor is :D megse hasznalt....

2016. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Váltanék dokit! Vagy ezt meggyőzném,hogy attól még hogy az első gyereknél nem indult be a tágulás,még a következőnél beindulhat,sőt,olyan sok idő telt el az előző óta,hogy simán megpróbálhatnád hüvelyi úton. A barátnőm az elsőt császárral szülte,mert nem tágult..évekkel később majdnem hogy kiesett belőle a lánya,turbó sebességgel jött természetes úton. Én nem hagynám magam ilyen könnyen lebeszélni erről!!!
2016. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed? Hogy szülhetsz-e hüvelyi úton? Vagy hogy amiatt folyt-e el a magzatvíz, mert szexeltetek? Utóbbi 50-50, lehet is, de lehet, hogy nem. Nem minden orvos nyitott arra, hogy engedje a hüvelyi szülést császár után. Ő egy másik protokollt követ és nem nyitott az újra. Ennyi. Keresni kell egy másik orvost, aki viszont az.
2016. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A császárom után 3év 3hónappal sikeres hüvelyi szülésem volt.Nem mennék bele a programcsászárba.
2016. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondoltam, megpróbáljuk természetesen hátha :)
2016. aug. 15. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!