Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gátszákadás varrása mennyi...

Káré Zoltán kérdése:

A gátszákadás varrása mennyi idő után gyógyul be?

Figyelt kérdés
az rlső szülésem volt és gátszakadásom volt amit varrtak.. elvileg ez az a felszívódos cérna de még így eg, héttel a szülés után is ugyanugy fáj és ugyanugy látszik a cérna..
2016. aug. 28. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szintén szakadtam is, úgy 3 hétig alapból fájt ha mozogtam is, ülni rendesen még tovább nem tudtam, a cérna még 5 héttel szülés után is ott volt. Azt mondták kb 6 hét mire kiesik, én nem figyeltem nagyon és nem láttam kiesni de 5 legalább volt.
2016. aug. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem gátmetszésem volt,4öltéssel.4.nap kiszedte a dokim a varratokat h ne feszüljön.Onnantól könnyebb volt a mozgás.
2016. aug. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt biztos hogy nem gyógyul még be.

A teljes regenerációhoz 6 hétre van szükség.

2016. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem gátmetszésem volt, 3hét után lett jó.
2016. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első szülésem után jópár hét, pedig már 3. nap kiszedte a varratot, de minden nap ugy fájt, hogy sírtam kínomban.

Második szülés után csak szúrt egy kicsit. 4.nap szedtek varratot, utána már futkostam.

Egyébkébt van a belső varrat, ami felszívódik és van a külső, ami pár öltéy ezt szedik ki.

2016. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nekem az orvosok nem mondták hogy kiszedik szóval gondolom ez a felszívódós fajta.. csak az a baj hogy tegnap megnéztem hogy hogy is néz ki és lehet futa de olyat láttam mintha szét lenne szakadva.. ez természetes? mintha látszódna hús vagy nem is tudom.. sétálni is alig birok igy orvoshoz se birok elmenni.. még egy varrást nem birnák ki
2016. aug. 29. 16:22
 7/7 anonim ***** válasza:

2 helyen vágtak, 2 helyen repedtem. Hiába gátizomtornáztam, masszázs 36. Hétől, óriásbébim született. Uszógumit kaptam, azon ültem, sokat segített. Egy hét után eltelt egy nap, h "elfelejtettem" ráülni az úszógumira, uh igazából javult. Varrat nekem is felszívódó, de azért felvágta a 3. Nap h ne feszüljõn. Körömvirággal kenem.

Én bőgtem az első 4 nap, pisi, kaki jött, mint egy maminak, semmi tartás nem volt, de ez is elmúlt az 5. Nap.

A húst én is látam, de javul a helyzet, gyógyul. 2 hete szültem, az első 5-8 nap nehéz, amint éreztem a javulást, könnyebb volt viselni.

2016. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!