Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki 2016-ban a bajai...

Alexandraa17 kérdése:

Szült valaki 2016-ban a bajai korházban? vélemények?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2016. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom h a bajaiak kozul a legtobb inkabb Szegeden v Pécsett szül.

Aki megteheti.. Nem tudom ennek mi az oka. bajai letemre nem szulnek ott. Nemtudom miert nincs tapasztalatom de valahogy nem biznam rajuk magunkat. Nemtudom hova valosiak vagytok de en azt ajanlanam h max kontrollra jarjatok oda viszont szulni en Szegeden szulnek inkabb 🙂

2016. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolso. Lehet ilyet is??? Ez tuti? De jolenne ha kontorllra oda jathatnek de nem ott szulnek.. de nekem csaszarom lesz. Szerintetek eselyes ?
2016. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. :) Baràtnom is igy szult egy hete. A bajai korhàzba jàrt vizsgàlatokra de mehetsz magànba is, szegeden meg szult. Konzultàlni kell a szegedi klinikàval,lehet h regisztràlnod kell magad a klinikàn, de mindenkèppen èrtesitsd oket, hogy ha ott szeretnèl szulni. H csàszàrod lesz, akkor lehet h pàr nappa elotte màr be kell fekudj, de jo kis programjaik vannak, korbevezetnek a korhàzba is màrmint a szulèszeten megmutatjàk a szoàkat is. Mèg akkor is lehetett igy màr, amikor èn szulettem, èn Pècsett szulettem de anya bajàn jàrt a Màtrai Tiborhoz kontrollra
2016. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A màsik baràtnom pedig Dunaujvàrosba jàr kontrollra de Fehèrvàron fog szuli, mindegy hogy termèszetesen vagy csàszàrral. :)
2016. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Juuhu. Koszi!:)))
2016. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!