Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik szulesed milyen volt...

Harmadik szulesed milyen volt az elozoekhez kepest? (nem csaszarosokat kerdeznek)

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A legnehezebb terhesség után a leggyorsabb, legkönnyebb szülésem volt.
2016. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyors és könnyű,kórházba érkezés után 20 perccel megvolt a fiam. :) A 4.meg szupergyors,igazi villámszülés,éppen hogy beértünk a kórházba,de már a szülőágyig nem :D
2016. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Es ti nem paraztatok azon, ha beindul a szules, hogyan lesz idotok a masik ket gyerkocot elrendezni? Nekem ugyan nagyon lassu volt mindket szulesem, de ki tudja harmadjara milyen lesz.

Nalatok hogy volt a terv, mikor kit ertesitetek, hogyan oldjatok meg, hogy a gyerkocokre is vigyazzanak, ti is beerjetek idoben a korhazba es lehetoleg a ferjetek is veletek legyen?

2016. szept. 29. 14:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Én még előtte állok, 2 hetem van a kiírtig, de ígérem, leírom majd, milyen volt. (az első nagyon hosszú és nehéz, több mint egy nap a magzatvízfolyástól, a második nagyon rövid és viszonylag könnyebb, 4 óra alatt szintén a magzatvízfolyástól)


Most is reménykedem, hogy egyértelmű magzatvízfolyással indul majd. :)


Arra a kérdésre tudok már válaszolni, hogyan tervezzük. Akár éjjel, akár nappal lesz, a tesómat hívom, közben ébresztem a férjem (nehezen ébred), közben letusolok, és indulunk. Tesóm útja max. negyed óra, így sok időt nem vesztünk, a kórház 40 km-re van, itt már jobban parázok, mi lesz.

2016. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk volt A-B-C tervünk, attól függően, hogy a nap melyik szakában indul a szülés.

Aztán az élet máshogy hozta picit, be kellett feküdnöm, mert a kisasszony nem akart kijönni.

5 napot bent voltam szülés előtt.

Az első 26 óra volt, a második, 4,5.

A harmadik egy óra 20 perc, így a férjem épp hogy beért, pedig a gyerekek amúgy is a nagyszülőknél voltak akkor.


Hát most hamarosan érkezik a negyedik és magam is be vagyok tojva.

Tervet még nem készítettünk. De gondolom fogunk.

Mi Budapesten élünk, és bár nem 40 km a kórház, észak Pestről Dél Budára kell beérni, ami a nap egyes szakaszaiban az egy órát is meghaladhatja, szóval ha úgy jön ki, akkor lehet hogy mentőt kell majd hívni, meglátjuk...

2016. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hat, en 2 het 2 nap mulvara vagyok kiirva, mar kinyilt a mehszaj 1 ujjnyira, szoval nem biztos, hogy elobb olvasom a te tapasztalatodat 😁

Nekem a masodikkal is 16 ora volt a vajudas es utana meg pluszban a kitolas se 3 nyomas... nagyon szeretnek most egy konnyebb szulest. Viszont nekunk segitsegunk nem nagyon van, osszevissza napszaktol fuggoen kertunk meg 3 embert, mikor ki tudna besegiteni a gyerekekkel.

Egyreszrol persze gyors szulest szeretnek (bar az elozmenyek alapjan nem tudom erre mennyi az esely). Masreszrol meg felek, hogy oldjuk meg a logisztikat.

2016. szept. 29. 23:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett nagyon tervezni a másik 2 gyereket,mert pont karácsonyra voltam kiírva a 3. gyerekkel,2 húgomnak téli szünet volt a suliban,páromnak és anyumnak meg 4 hét leállás a munkahelyükön,valaki mindig volt velünk,aki tudta rendezni a másik 2 gyereket,amíg párommal bemegyünk a kórházba.A 4.gyereknél(tegnap volt 1 éves)meg megint nem kellett terveznem,a másik 3 már nagy,napközben suliban vannak,3 azonnal riasztható és gyorsan,jól vezető barátot készítettem fel arra az esetre ha rohanni kell az előző szülésemből okulva.A nagyobbak egyik barátnőmhöz mentek volna,amíg apjuk haza nem ér a munkahelyről,ott is le lett beszélve hogy azonnal hazahozzák ha menni kell a kórházba,de végül is pont arra a hétre kért szabit,mert még ki akart festeni mielőtt meglesz a pici :) Hát ez nem sikerült,mivel majdnem 3 héttel előbb érkezett,azon a hétfőn mikor párom megkezdte a szabit,de mire hazajöhettünk kifestett :D
2016. szept. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es voltam,bocsi,lemaradt.
2016. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk az is egy nehézség, hogy a férjem nem nagyon vezet, csak közeli és kis távolságokon, a kórházhoz meg pont át kell menni a városon, szóval azt biztosan nem vállalja, főleg amikor stresszhelyzet van.

Én meg rendes fájások közepette már nem tudok vezetni értelem szerűen... :p

2016. szept. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!