Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott csåszår...

Programozott csåszårt szeretnėk majd. Szolnokon a Hetėnyi Gėza kórhåzban vållalnak ilyet? Bővebb infót adnåtok nekem akinek volt is a kórhåzban ilyen szülėse?

Figyelt kérdés
Rettegek a sima szülėstől.Az első csåszårral volt ės bår szörnyű az is,mėgis amiket hallottam a sima szülėsről....nagyon fėlek.Inkåbb szeretnėk programozott csåszårt...

#Programozott csåszár.Szolnok #Hetėnyi Gėza kórhåz.
2016. okt. 13. 22:18
 1/5 Snorri ***** válasza:

Hivatalosan sehol nem találsz ilyet. A császármetszéshez megfelelő indok kell, mivel nem játék, hanem műtét. Az is lehet indok, hogy rettegsz a szüléstől, de akkor el kell menned pszichológushoz, aki erről írásos véleményt ad, és akkor lehet császár. De amúgy, indok nélkül, hivatalosan nem. Persze sok pénzért mindent lehet...vannak magánklinikák, de biztosan mindenhol van olyan orvos, akit le lehet fizetni...

Vigyázz mit kívánsz!

2016. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Snorri ***** válasza:
Bocs, elkerülte a figyelmem, hogy volt már egy császárod. Elvileg ettől még automatikusan akkor sem kérheted a császárt, bár könnyebben találsz olyan dokit, aki megteszi, főleg ha idősebb, mert ugye régebben szinte alap volt, hogy császár után császár.
2016. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazåból az elsővel is vajúdtam 8óråt,aztån csåszår lett a vėge.A hegem utåna begyulladt,azóta is sűrűn fåj,ėrzėkeny.Azóta persze többször voltam nőgyógyåsznål,semmi kóros.Attól tartok mėg,hogy ha a måsodik simån lenne akkor nehogy szėtnyíljon a seb.Olvastam ilyenről is.Vagy azt is nėzni fogják ultrahangon,hogy mennyire van elvėkonyodva?Köszönöm az eddigi vålaszokat.
2016. okt. 15. 08:34
 4/5 Snorri ***** válasza:
Látom kijutott a jóbol neked. Szegény...engem sürgősségi császároztak, nagyon rosszul gyógyultam, megvannak a következményei. Ezért írtam, hogy vigyázz mit kívánsz. De látom te is rosszul jártál, megértem a félelmeidet. Attól függ miért lett az előző császár, mennyi idő telt el. A heget nézik, de állítólag nem jelent semmit. Ha vajúdás közben szétválik, akkor azonnal műtő.
2016. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tágultam,ės úgy döntöttek,hogy műtő.Igaz ez mår 7 ėve volt,de sok a fėlelmem.
2016. okt. 20. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!