Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméten az Izsáki úti...

Kecskeméten az Izsáki úti kórház szülészete milyen? Gondolok itt a látogatási időre, a babák az anyukákkal vannak e, az apuka végig bent lehet e, tehát ugy mindenre.

Figyelt kérdés
Ezen belül Pétervári László milyen szülész doki,és mi a tarifája?
2008. okt. 3. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

A szülészetre ráférne egy alapos takarítás, a mellékhelységek fürdők koszosak, elhanyagoltak. Ha üres az alternatív szülőszoba akkor bemehet az apuka,ha van hely a babás szobában akkor be lehet kerülni, külön kérésre, de csak annak aki rendesen szült, egyébként anyuka a harmadik emeleten baba a negyediken. A császárosok nem mehetnek babás szobába, örülhetnek ha 24 óra múlva megmutatják nekik a kicsijüket ( van akinek később )

Ha jó szeretnél magadnak és a kisbabádnak elkerülöd nagy ívben a kecskeméti szülészetet és keresel egy RENDES BABA ÉS ANYUKABARÁT intézményt.

2008. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Na persze, de nem mindenki teheti meg,hogy elmegy más városba szülni.

Tényleg hagy kívánni valót maga után ahhoz képest,hogy megyei intézmény. Én a másodikat szültem ott az elsőt Szekszárdon, mert éppen látogatóban voltunk mikor megindult a szülés. Szóval van összehasonlításom. Egy biztos sehol sem magas a komfort fokozat. Én babás szobában voltan influenza járvány idején. Ami gáz az a csecsemősök viselkedése illetve a gyerekorvosé. Mivel én utolsó nap tudtam meg,hogy szüléskor eltört a kulcscsontja ab babámnak.

2008. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Sziasztok!

Én másfél hó múlva fogok szülni Kecskeméten, először. Eleinte én is nagyon aggódtam, mert rengeteg rémtörténetet lehet hallani a szülészetről. Voltam szülésfelkészítő tanfolyamon és ott megnyugodtam. A kórház ugyan régi, de szerintem tiszta, persze aki 5*os luxusszállodára számít az csalódni fog. A tanfolyamon egy nagyon kedves szülésznő Miklósi Márta tartott előadást és mutatta meg az egész épületet. Engem megnyugtatott.

Látogati bármikor lehet, ha a baba mama szobát választod és van hely, akkor veled lehet a babád fél 7től 10ig. Általában 2-3 napra mindeki bejut, aki akar. Egyébként 3 óránként hozzák a babát a normál szobába.

Apuka végig bent lehet, ha ő is részt vett a tanfolyamon, egyik ismerősöm még a gát varrásnál is bent volt... :-SSS

Egyébként a szülőszobában, amelyiket én láttam abban legalább is... van labda, bordásfal, lehet zuhanyozni, van zárható szekrény. Az egész nem egy luxus, de szeritem ok.

Az osztályokon meg mindenféle ember dolgozik, aki ebből kifolyólag mindenfélék. Kedvesek, morcosak, jó napjuk van, süt a nap, menstruálnak, beteg a kiskutyájuk stb. Ezen kár agyalni. Ha te is együttműködő és kedves vagy, hasonlót kapsz vissza.

Amúgy is csak 5 nap....

És ne hallgass a rémtörténet írókra, az utóbbi 2 évben sokat javult ott a helyzet. Ha nem vagy nyugodt, menj el a tanfolyamra, vagy csak menj be a szülészetre, tedd fel a kérdéseidet, segíteni fognak.

Boldog babavárást!

33 hetes kismama

2008. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!