Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Sok mostanában a C osztályos? A kórházi ebédet meg lehet enni. Sajnos nem nagyon van aki hozna majd nekem. Max a Férjem vesz valahol főtt ételt és azt hoz be. Sima és császárral szülés után most hány napra engednek haza? Köszönöm a válaszokat előre is.

2016. okt. 18. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Júniusban szültem a Jósa András kórházban.Ha "c osztályos" alatt a romákra gondolsz igen rengetegen vannak, ha arányt kelle mondanom kb. 65-35% az ő javukra.Én nem vagyok válogatós szerintem meg lehet enni a kaját amit adnak, kivève a krumplifőzeléket mert az borzalmas. Sima szülés esetén 3 nap a hazaengedés, császár után 4-5 nap ha nincs komplikáció.Ha bármi kérdésed lenne még szívesen segítek/válaszolok ha tudok. 😉
2016. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia! Gratulálok a babához!

Köszi a válaszod!

Azt tudod- e esetleg, hogy ha sikerül 3 ágyas szobába mennem aakkor tényleg ott kell legyen velem a baba. És vinni kell pellust meg ami kell a babának, hogy el tudjam látni. Állitólag így van.

Van már egy gyerkőcöm. 4,5született. Akkor még nem volt muszáj be vinnem magaamhoz. Császárral szültem és nagyon fájt a vágás akkor.magamat is alig tudtam ellátni.

2016. okt. 18. 17:22
 3/9 nünü87 ***** válasza:
Március végén szültem császárral a Jósa András kórházban. Öt napra engedtek haza minket. Én csak a levest ettem meg a másodikat nem tudtam de neke hoztak be. Pelenkát én vittem meg popsikrémet és törlőt is. Három ágyasba voltam nem kell hogy veled legyen a baba csak ha kéred. Császárosoknak az első 72 órába ki se lehet kérni. Én utolsó két napra kikértem nappalra magamhoz de éjszakára visszatoltam. Nekem a vágásommal nem volt gond nem fájt de lassan és óvatosan tudtam mozogni.
2016. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok nünü87 megelőzött☺ de úgy van minden ahogy leírta ☺
2016. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én novemberben fogok A Jósában szülni, sok mindennel nem vagyok tisztában Én sem. Igaz, hogy nem lehet saját pizsamát felvenni amíg bent vagyok, illetve mit kell a babának bekészíteni?
2016. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jah és ami a legjobban érdekel! A c-eket összerakják a "fehérekkel" vagy igyekeznek külön rakni? Illetve minden kórteremhez jár külön mosdó, tisztálkodó helyiség? Hogy van ez??? Huuu teljesen kétségbe vagyok esve ha arra pár napra gondolok amit ott kell majd tölteni! :(

Utolsó voltam!

2016. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi Nünü! Akkor nem kötelező magamhoz vinni a picit. A kisfiamat sem vittem mert egyszerűen nem birtam volna ellátni. Magamal elég volt. Na meg első baba. Azt sem tudtam mit csináljak velem

Mostmár tudnám de itthon meg nemigen lesz időm pihenni. Ezért nem akarom hogy a kórházban velem legyen.

Haza jövünk elég lesz a kettővel. Nagyon ugy néz ki hogy császáros leszek az előző miatt.

A c- eket Elvileg nem rakják össze a magyarokkal csak ha végképp nincs hely. Anno ezért haza is engedtek hamarabb mert olyan sok volt , hogy rakták az A oldalra is a 3 ágyasba őket. Ahol én is voltam. Pffff..... Nem szeretném szagolni őket vagy 5 napig.

Saját hálóingben pizsamában akkor sem lehetett . Ez valószínűleg nem változott sajnos.

2016. okt. 19. 12:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Júliusban szültem, természetes úton, 4 napra engedtek haza (az elsőt 4 éve, akkor is ugyanígy volt).

Én válogatós vagyok, de a főtt kaját simán megettem, a reggeli+vacsi viszont egyhangú.

3 ágyasban voltam, ott nem divat, hogy veled van a baba, de persze kikérheted. A c-k a másik oldalon vannak.

2016. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vinni saját pizsit, csak nem ajálnják a vérzés miatt, hogy inkább a kórházit vérezd össze mint a sajátodat (én azért vittem).Minden szobában van wc, zuhanyzó, és külön szárnyban vannak a "c" -k, de ha nagyon sok baba születik 1-2 napon belül akkor előfordul "keveredés".
2016. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!