Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a korházban még...

Szülés után a korházban még megvizsgál a doki vagy csak a 6hetes kontrollon?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Igen, engem 2008-ban megvizsgált a doki mielőtt kiengedett volna a kórházból. Csak a vizsgálat után állította ki a zárójelentést. Persze utána kellett mennem a 6 hetes kontrollra is. Szerintem ez minden kórházban így van...

2010. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem amikor jöttem haza előtte megvizsgált a fogadott dokim, de az ügyeletes orvosok is ránéznek minden nap a pocakra. (megnyomkodják, hogy a méh hogyan megy össze.) belenéztek a bugyimba, hogy minden ok-e a vérzéssel, nem több, vagy kevesebb, vagy ki tudja.. de a hüvelyhez nem nyúlnak.
2010. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után csak külsőleg vizsgál meg a dokid. Megnézi a hasad, kitapintja a méhed, hogy visszahúzódott-e, megnézi a gátsebet, császár esetén a császár helyét, de ennyi. Belsőleg majd csak a 6. heti kontrollon. Tehát akkor fel is nyúl, ill. újból megvizsgálja a gátsebet.
2010. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kórházban csak a varratszedés és külső hasi vizsgálat volt.

A 6 hetes kontrollon volt manuális belső vizsgálat.

2010. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk belső vizsgálat is van!

Anélkül nem enged haza!

2010. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Miskolcon volt hasfalon keresztüli nyomkodás és hüvelyi vizsgálat is. Csak ez után állította ki a zárójelentést.
2010. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pénteki napon szültem, este. szombaton bejött a kórterembe a fogadott dokim- bugyit le kellett húzni, megnézte a sebet, és a vérzés mennyiségét is. vasárnap behívott a rendelőbe, és meg is vizsgált, belsőleg is - nagyon nagyon óvatosan, és nem nyúlt fel nagyon - egyáltalán nem fájt, de meg akart bizonyosodni róla, hogy a méhem rendesen húzódik vissza.

Ezek után hétfőn délben már otthon is voltunk!

6 hetesen meg vizsgálat, UH-t is nézet, hüvelyit, hogy minden rendben van-e, valamint rákszűrést is.

2010. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!