Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni szexnél vérzés?

Szülés utáni szexnél vérzés?

Figyelt kérdés

7 hónapja szültem, és kb. a 4. hónaptól minden közösülésnèl elkezdtem vérezni. Utána megszűnt azonnal.

Voltam nőgyógyàsznál, mindent rendben talált, ràkszűrès is volt.

Mégis mit csináljak? Szerintem ez nem normàlis dolog, hogy vérzek szex közben...


2016. nov. 9. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a méhszájon van seb? Nekem akkor volt vérzés szex után, közben. Nem fájt, más panaszt nem okozott, csak ezt a vérzést.
2016. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azt uh-on nem kellett volna látnia?
2016. nov. 9. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg látnia kellett volna, ha teljes kontrollt csinált.
2016. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, és nagyon alapos volt.

Mit csináltak a méhszájsebeddel?

2016. nov. 9. 17:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Méhszájsebet nem uh-n látja, hanem a "kacsás" vizsgálatnál. De lehet háttérben mióma is. Vagy olyan banális probléma is, hogy túl száraz vagy és kidörzsöl a férjed.
2016. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is vérzek utána, 13 hete szültem. Azt hittem még korai, azért. Lehet kérek időpontot ha továbbra is előfordul.
2016. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Semmit nem csináltak vele, meggyógyult. Legalábbis nincsenek panaszok, és a leleteimen is az van, hogy "ép portio".

Akkor látta a sebet, amikor alaposan, kacsával belenézett a hüvelybe. Lehet, hogy szülés után ezt normálisnak veszik, hogy itt-ott sérült még belül át ember.

2016. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem méhszájsebem volt, sima manuális vizsgálaton már látta, méhszájsebet többféle képpel lehet kezelni, pl fagyasztással. Engem műtöttek vele.
2016. nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta, hogy ez fizikai dolog, a súrlódás miatt van. Remélem el fog múlni.

Egyébként hüvelyflóra helyreállító kúrát javasolt.

2016. nov. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!