Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első babám x súllyal...

Az első babám x súllyal született, nektek a 2. vagy 3.4. babátok súlya több vagy kevesebb lett?

Figyelt kérdés
Az egyik anyuka akar paráztatni, hogy ahány gyereket szült, mindig nagyobb súllyal születtek.. a 3. már 4,5 kg volt. Van benne valami?
2016. nov. 15. 21:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2860 grammal született,első baba,időre. Most várom a másodikat és nagyobb a súlya a koránál. A nenám pont az miatt nem vállalt második gyereket, mert az első majdnem 5 kilóval született.
2016. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Első, a lányom 3400, második, a fiam 3250 volt, viszont hosszabb 1 centivel. Mindkettő a 40. hét előtt született néhány nappal.
2016. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a második 4,5 kg-os babámmal 4 centire voltam nyitva, mikor kiírt napon nst-re mentem. Addig csak a fejét éreztem, ahogy fúrja lefelé. Burokrepesztestöl 5 óra mire meglett. Intenzív volt nagyon, oxi sem kellett, csak kitoláshoz adtak, de hamar megvolt az is. Nem repedtem, könnyebben is felépültem, mint az elsőnél. Szívesen emlékszek vissza rá
2016. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Becsülni utoljára a 35 héten becsülték 3500gra. Aztán már nem is kérdeztem a dokim. Apám 4250, én 4300gmal születtem. Terhesvitamint végig szedtem, de nem ettől lett nagy, genetika csak.
2016. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!