Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek örökölheti a baba...

Szerintetek örökölheti a baba a nyirokcsomòkatt tőlem?

Figyelt kérdés
Kiskorom òta van a nyakam bal oldalàn kèt nyirokcsomò.Amit màr orvossal is megnézettem.De szerinte se semmi komoly nem veszélyes helyen van az izmok körül.Egy ultrahangot javasolt amire sajnos nem jutottam el.Így nem tudom mennyire örökölhető ez.Csak megnézettem eddig abbòl àllapította meg hogy nyirokcsomòk.
2016. dec. 3. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyirokcsomója mindenkinek van sok. De alapból nem kitapintható csak pl fertőzések esetén, sok oka van, sokszor semmi jelentősége nincs. Mivel nem tudjuk az okot a megnagyobbodott nyirokcsomóra így azt sem, hogy mennyire örökölhető.
2016. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennek így nem sok értelme van, ahogy az első is írta, nyirokcsomója mindenkinek van, a babádnak is lesz. Az hogy mitől van megnagyobbodva, azt ki kell vizsgáltatni.

Kiskorod óta még nem jutottál el egy uh-ra és egy vérvételre? Most miért nem mész el vele uh-ra?

2016. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg igen. :)
2016. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!