Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor megyünk szülni a...

Amikor megyünk szülni a kórházba akkor kell vinni valamilyen mellszívót magunkkal vagy nem kell?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, nemsokára megszületik de mi nem vettünk egyenlőre semmilyen mellszívót. Baj, ha nem viszek magammal?
2016. dec. 8. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja. Ahol én szültem, a kézzel fejést erőltették minden áron, elég siralmas volt - legalábbis nekem. De olvastam olyat is, ahol a kórházban van, lehet használni. Ha tudod, esetleg kérdezd meg ott helyben, mit javasolnak. Mondjuk, ha még egyszer szülnék, én vinnék magammal vagy behozatnám, és tennék a csecsemősök véleményére, úgyse ülnek az ember nyakán 0-24ben.
2016. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell. Ha mégis szükséges, megveteted valakivel. Én utólag hozattam be.
2016. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell. Tejbelövellés előtt nem is szabad használni, csak kínzod vele a mellett és elveszik az a pár csepp kolosztrum, amit a babának kéne kiszívni. Nekem csak itthon lövellt be a 4. napon, előtte nem is tudtam volna mire használni. HA neked előbb, még a kórházban beindul és HA szükséges a fejés, elég akkor bevitetni.
2016. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor szerintem ha kell, utólag behozza majd a párom.
2016. dec. 8. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is megkérdeztem a szülésznőmet. Azt mondta h nálunk pl ne is vigyek, m ha kell van ott pár profi gép, es ha utána kellene akkor meg tudok beszerezni de ok szoktak egy automata gépet javasolni amit lehet bérelni. De előre felesleges beszerezni szerinte, m lehet nem is fog kelleni.

Üdv

40hkm

2016. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!