Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ideig ürül a szervezetb...

Mennyi ideig ürül a szervezetből a nyákdugó?

Figyelt kérdés
Pénteken vizsgáltak és néztek magzatvizet és azóta egyfolytában jön belőlem. Normális hogy ennyi ideig tart?
2010. máj. 3. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő :)) Van, akinek 1 hétig is folydogál, másnak hetekkel a szülés előtt egyben távozik van, akinek közvetlenül szülés előtt. Ez nincs kőbe vésve :))
2010. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy megrepedt a burkod? Én így szültem: reggel megvizsgált a doki, mondta hogy biztos nem lesz még a hétvégén baba (csütörtök volt), akkor már elég régóta jobban volt folyásom, aztán a vizsgálat napján éreztem hogy mintha jobban folyna.... megmosakodtam és ahogy törölköztem, csordogált kicsit a lábamon.... felhívtam a dokit, mondta, kizárt hogy a baba jönne (fájásom nem volt), de azért menjek be hogy megnyugodjak, erre meg volt repedve a burkom, éjfél után meglett a baba.... én felhívnám azért a dokit, mert baj lehet ha túl kevés a magzatvíz, ha esetleg az csordogál belőled. Sok sikert a szüléshez!!
2010. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!