Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostanában szült vki a Róbert...

Mostanában szült vki a Róbert Károly Magánklinikán?

Figyelt kérdés
nagyon szívesen beszélgetnék olyan hölgyekkel, akik ott szültek, a párommal emellett döntöttünk, de kellene még nekem egy kis megerősítés:)
2010. máj. 3. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én jövő hétre vagyok kiírva,és ott tervezzük a szülést. Eddig jók a tapasztalataim,kedvesek,figyelmesek,csak jót hallottam róluk. Kíváncsi vagyok a válaszokra én is!
2010. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Márciusban szültem ott.Nagyon jó volt minden én jól éreztem magam.Mindenki nagyon kedves és aranyos jó a környezet és nyugalom van.Visszagondolva nekem jó élmény volt a szülés.A doki mindennap ott volt nálam és beszélgetett velem a baba is végig velem volt.A szobák tiszták és kényelmesek egyszóval jó.Az ár kicsit húzos de megérte a nyugalmat és a biztonságot sajna azért is mert nekem gondjaim voltak a terhesség alatt de itt biztonságban éreztem magam.
2010. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, én is elmondanám a véleményem. :) Én januárban szültem ott, és a szó szoros értelemben, minden áldott nap eszembe jut, mennyire szép élmény volt a szülés! Ezt javarészt az ott dolgozó orvosoknak, és nővéreknek köszönhetem, mindenki nagyon kedves volt, hagyták, hogy a szülésem a maga medrében menjen, senki nem akart siettetni, nem kaptam oxitocint, békén hagytak, de ha szóltam, egyből ugrottak nekem segíteni. Abszolút befele tudtam koncentrálni, nem görcsöltem rá semmire, teljesen rájuk bízhattam magam. Részben ennek is tulajdonítom, hogy még csak nem is gondoltam a fájdalomcsillapításra! Én szültem egyedül akkor a kórházban, és akárhányszor ott jártam, mindig max 2 ember szült egyszerre. Szerintem ez is nagyon fontos! Nem rohangálnak az orvosok, nem érzed, hogy úgymond "futószalagon" vannak a kismamák, sokkal több figyelmet kapsz. A kaja valóban nem egy otthoni koszt, de azt a 3 napot ki lehet bírni vele. A szülés után is rendszeresen bejöttek a nővérek, a dokik, folyamatosan kérdezgették, van-e szükségem valamire, tényleg megpróbálnak mindenkire odafigyelni! Tuti, hogy a következő babámat is náluk szülöm majd! :)
2010. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!