Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szituációban, vagy...

Milyen szituációban, vagy tevékenység közben folyt el a magzatvizetek? Mit tehetnék, hogy nekem is elfollyon végre?

Figyelt kérdés
Jóslóim állandóan vannak, de addig nem megyek a KÓRHÁZBA, MÍG EL NEM FOLYIK A VIZEM. tEGNAP ESTE IS 19- éjfélig, majd be sz... annyira fájt és reggelre semmi.Ez a 4. ilyen esetr volt. 39 hetes km
2010. máj. 3. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Én reggel 7-re vártam az orvost, hogy burkot repesszen (meg akarták indítani a szülést, az estét már a szülőszobán töltöttem), erre 6:40-kor magától megrepedt és elkezdett folyni a magzatvíz. :)

2010. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

1.baba:wc-n ültem a kórházban:)

2.baba:doki repesztett burkot

3.baba:Progis császár volt

2010. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Nekem a 38. héttől voltak ilyen éjszakáim. A betöltött 40.hét után befektette terhességi diabétesz miatt túlhordással a kórházba. 40+1 POSE-m volt, amire jól reagáltam én is és a baba is.....este lefekvés után elfolyt a magzatvizem, másnap délelőtt már a kezemben tarthattam a kislányomat :)

Könnyű szülést!! Jó egészséget Nektek!!!

Ja, és szerintem ne sürgesd, kijön a kicsike, ha itt az ideje :)

2010. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
41+2 héten már a kórházban voltam túlhordás miatt. A szülés magától beindult, de burkot az orvos repesztett.
2010. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Ne várd hogy elfollyon, mert az a rosszabbik eset. Nő a fertőzésveszély, és az sem biztos hogy maguktól beindulnak a fájások utána. (Pl nekem az elsőnél a Wc-n folyt el, de semmi fájás nem volt utána)


Ha ritmusosan ismétlődő fájásaid vannak, ötpercenként akkor azért ne várj arra hogy elfollyon a víz, mert megszülsz otthon vagy útközben.

2010. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Szia! Nekem a vasárnapi ebéd előtt folyt el,Teszem hozzá, csütörtökön reggel elment a nyákdugóm, és görcsöltem, ekkor befektettek kórházba, de szombaton mondván, hogy bejöttem körülnézni, és még nem szülünk, hazaküldtek, (pedig ekkor már lekaptam az ágyról a fémet, úgy fájt, csak nem rendszeresen) Másnap negyed tizenkettőkor , pont jött be párom szólni, hogy kész az ebéd, én meg mondtam, hogy én már nem eszek, úsztam a vízbe. Azt a fejet! 12 25-kor hívtuk a mentőket, 13-06 -ra bennt voltunk, 13-26-kor megszületett kisfiam:-)


Az én esetem is mutatja, hogy az ember lánya szülhetne akár tíz gyereket is, mindegyiket máshogy viseli. Neked csak kitartást kívánok, esetleg próbálkozz egy erőssebb tempójú sétával, kisebb tornával.

Nagyon nagyon sok erőt és könnyű szülést kívánok.

Hajni

2010. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lakásfelújítás kellős közepén dolgoztam a 36. héttől: vakoltam, hajlongtam, tettem-vettem szinte folyamatosan. Talán ez is közbenjátszott. A 38. héten szültem, egész nap dolgoztam, éjjel 1-kor lefeküdtünk, 1.30-kor elfolyt a víz.
2010. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a szülőágyon.
2010. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez hüleség hogy addig nem mész be amíg nem folyik el, mert pl. én reggel 10-este 11-ig vajúdtam mire bementünk a kórházba, addigra már 4.5 ujjnyira voltam tág és hajnali 4-kor még mindig nem ment el a víz, pedig akkor már 5 órája a szülőágyon voltam. És aztán egyszercsak elpukkant és onnantól kamikaze módon pár nmyomás és kint volt. Úgyhogy ha én is addig üldögéltem volt amíg a víz el nem megy akkor kb. a kocsinkig jutottam volna a házunk előtt. :DDDDDDDDDD
2010. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!