Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van köztetek olyan akit 35....

Van köztetek olyan akit 35. -36. hét környékén császároztak?

Figyelt kérdés

minden rendben volt? mennyit kellett a picen lenni?

a tesom 34 hetes de mar most 3300 gr a babaja...szulesig mar bent tartjak, egy ket hetet még varni akarnak mindenkepp. Ezt persze megertem, amig nem indokolt ne vegyek ki


2017. jan. 10. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
36 hetesen született a kisfiam, mondjuk ő 1900 g-mal. Semmi baja nem volt szerencsére, csak hízlaltuk :) 2 hetesen hozhattam haza.
2017. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35+6 hétre született a kisfiam, előtte már bent voltam majdnem két hete, mert megindult a szülés, eddig tudták visszatartani, 2950 grammal született, pic-re, éppen hogy, de nem kellett menni, ha jól emlékszem a cukrával volt valami gond - de ez nem általános, beállították, utána már minden rendben volt
2017. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36.héten született a babám, 2850g-al. Sürgősségi császárom volt, mert nagyon vérezni kezdtem, volt nagy rémültség. De minden rendben volt mind kettőnkkel. 4.nap mehettünk haza. Elengedtek volna a 3. napon is, csak picit bepirosodott a köldöke és ezért bent tartottak még egy napot.
2017. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!