Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen betétet és mennyit...

Milyen betétet és mennyit csomagoljak a kórházba? Erről vélemények? Link: https://internetpatika.hu/spd/25126167/TENA-Lady-Pants-Discr eet-pelenkanadrag-diszkret-ki

Figyelt kérdés
Lassan szeretném összekészíteni a kórházi csomagomat,de a betétnél elakadtam. Ha veszek ebből 2 csomaggal+mondjuk Always éjszakai betétet az elég lesz majd?

2017. jan. 14. 17:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a link: [link]
2017. jan. 14. 17:28
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Én inkabb sima Tena betétet vennek(persze nagy nedvszívó kepessegüt). Olcsobb lesz!
2017. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok betét kellet, a korházban elvileg kapnod kell pár darabot de még utánna is nagyon sokat kellett vennem
2017. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt használtam, remek. (De a sima - nem mintás, olcsóbb - pants is ugyanezt tudja).

Egyébként 1 csomaggal vettem, plusz sima tenát, de elfogyott volna 2 is, sőt.

Barátnőm második szülésére vitt ilyet az ajánlásomra, nagyon megköszönte. Az elsőnél szanaszét vérezte az ágyat tena+tena fix-szel (és nem húzták át neki), most nem volt baleset ezzel.

2017. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 babyboom567 ***** válasza:
Én debrecenben a klinikán szültem,itt adtak nagy betéteket,végig míg bent voltam.Én is vettem sima tenát,de nekem nem vált be,mert a varratom beleakadt.Hazafele meg elég volt már a sima naturella.
2017. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
en 15 db tena minit viszek (nem olyan mini am :) ), fel litert bir, meg naturella ejszakait 12 dbos csomaggal. lehet sok lesz, de inkabb legyen. ma keszitettem ossze a cuccom :)
2017. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os, gondold még át!

Hüvelyi szülés után akkora leszel alul, hogy kelleni fog a nagy, hosszú betét, mert szanaszét folyik a cucc.

Ezt a minit, amit vinni készülsz, kb. 3 héttel a szülés után használtam (mintaként kaptam).

2017. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊 Mindenképp ilyen "bugyis" típust szeretnék vinni,nem akarok még eleinte az eldobható bugyival is bajlódni... De akkor maradok a minta nélküli változatnál(nem tudtam róla,hogy van) Azt meg tudnátok mondani mennyire rugalmas? Mert ha méretet nézek,pont az M és az L határán vagyok,de félek ha L-eset veszek leesik rólam az M-es meg szorítana.... Egyébként mindenkinek ment a zöld kezecske 😊
2017. jan. 15. 11:23
 9/12 anonim ***** válasza:

A simát kicsit máshogy számozzák, így azt nem tudom.

Ebből szülés előtti ~110-es csípőre L-est vettem (10 kg lement rólam és mindenhol vizesedtem). Le nem esett, kényelmes volt, de szerintem az M-es is elég lett volna, mert nagyon rugalmas.

2017. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
6-os vagyok. koszi a jotanacsot, de ennel maradok. ezt is hatalmasnak talalom, majd gyakrabban cserelek.
2017. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!