Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha megjött a menzeszed görcsöl...

Ha megjött a menzeszed görcsölt, fájt nagyon? Többit lent

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy akinek nagyon fájt, görcsölt, amikor megjött, hasonló érzés volt a fájás is?
2010. máj. 5. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Igaz nekem ritkán volt rossz ha mensiztem viszont,a fájás eleje tényleg olyan,de aztán mikor nagyon felerősödik és sűrűsödik már annyira nem lehet még a legerősebb mensi görcsökhöz se hasonlítani...

2010. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Húha, akkor az érdekes lesz. Nekem néha annyira

erős görcseim voltak, hogy hánytam is.

2010. máj. 5. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát azért nem kell izgulni.

Mensi görcsök annyira nem fájnak viszont csak mensizel,a szülés nagyon fáj viszont "kellemes" fájdalom mert csak egy kis idő kérdése és találkozhatsz azzal akit mindennél jobban vártál. Szülés után azt mondtam,hogy még 1 szülés kizárt,eleget szenvedtem...1,5 éve szültem és a tervezett kis tesóval az 5. hónapba vagyok. :)

2010. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha én is nagyon rosszul voltam a mensi első napján,görcsölt,meg minden.Nekem is mindig az volt az első kérdésem,hogy még ettől is jobban fáj a szülés?Aztán azóta már megtudtam...Mensikor a derekam fájt legjobban,vajúdáskor viszont szinte csak a méhnyakamra koncentrálódott a fájdalom,de az úgy rendesen,mintha szét akartam volna szakadni,de hála istennek csak egy óra volt az egész.
2010. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aszülés előtti mensieim görcsösek voltak,a szülést mégis alig éreztem. Miután megszülettek a lányok, nem volt görcsöm mensi alatt.

Szerintem ne hasonlítsd össze a kettőt,mert lehet ha szülsz,egész mást fogsz érezni! A mensis görcs az mensis görcs, a szülés pedig egy nagyon örömteli dolog,ahol minden egyes fájás közelebb visz a baba világrajötéhez! :)

Ami a rókázást illeti a mensi alatt... Volt már olyan anyuka is,aki a fájások alatt hányt.

2010. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!