Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most akkor szülünk vagy nem...

Most akkor szülünk vagy nem szülünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

38+4 hetes Kismama vagyok, és tegnap este fekvő helyzetben éreztem valami furcsa dolgot, meg néztem és színtelen folyós vmi volt,a tisztaságit is meg a bugyimat is el áztatta, meg cseppent is a padlóra! Fájást nem éreztem csak nagyon enyhe nyomást a hasam alján! Bementünk a klinikára, ctg semmit nem mutatott csak jóslót max, uh n nem látott semmit, zárt méhszáj...

Adott a doki ilyen teszt papír csíkot, hogy ha ilyen lesz újra meg tudjam nézni, és azt mondta hogy ha zöld akkor az már magzat víz... bent nem szineződött el, most hajnalban viszont nekem zöldes lett, de ugyanúgy nem folyik folyamatosan, és csak kicsit érzem jobban a nyomást a hasam alján,plusz egy kis rózsaszín vmi is volt a WC ben meg a papíron is... nyák dugó pár napja ki jött két részletben (1.atlatszo,2.rozsaszin)

Pont az nap voltam vizsgálaton ott sem láttak nyomát sem a szülés közeledtét illetőleg... szerintetek?



2017. febr. 2. 07:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha magzatvíz, akkor irány a kórház, mert még ha a kicsi jól is érzi magát, a repedt burok fertőzésveszélyt jelent. 24 órán belül indítani kell ez esetben. Boldog és könnyű szülést!
2017. febr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Éjjel, mikor bent voltunk sem burok repedést nem látott a doki uh n, sem m.száj tágulást... ezért nem tudom hogy most mi van akkor... holnap megyünk az amúgy is be tervezett ctg re,de nem tudom, hogy mi lesz addig...
2017. febr. 2. 07:24
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad ma reggel zöld lett, tehát az magzatvíz. Ha felül repedt a burok, akkor azt nem fogja látni.
2017. febr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az lett zöld, amit adott nekem papírt...
2017. febr. 2. 07:46
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem, azért írtam, hogy ez azt jelenti, hogy szivárog a víz. Mert az olyan papír, ami kimutatja a magzatvizet.
2017. febr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De ismét nem folyik vagy csordogál folyamatosan, csak olykor...

Nem akarok újra potyara be menni, azért vagyok ilyen tanácstalan...

2017. febr. 2. 07:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem értetted, amit írtam:

ha zöld, akkor az magzatvíz. Ha magzatvíz, akkor szivárog, de így a bacik is fel tudnak menni és fertőzést tudnak okozni és az egészséges babából fogyatékost tudnak akár betegíteni. A 24 órán belüli indítási protokoll nem vicc.

2017. febr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kaptal indikatorpapirt, amire azt mondta a doki, hogyha zoldre szinezodik, akkor a magzatviz folyik.

Zoldre szinezodott, tehat az folyik valoszinuleg.

Gondolom mondta, hogy ilyenkor be kell menni. Ha nem, akkor hivd fel most a dokit/szuleszetet, kerdezd meg, hogy menj-e, vagy maradj.

Ha fent repedt a burok es csak kicsit, akkor nem fog egyenlore nagy mennyisegben elfolyni, csak csordogal. Ha a baba feje be van ekelodve (errol nem irtal), akkor szinten szakaszosan folyhat a viz.

Biztosan azert adta a doki a papirt, hogy biztosra tudjatok a viz folyik-e, vagy sem.

A papir szerint az folyik. Nem feleslegesen mennel be.

2017. febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most beszéltem a dokimmal, azt mondta pihenjek, ha durvul menjek be,ha nem akkor holnap (mivel holnap mennék amúgy is ctg re) mondjam el h mi volt...
2017. febr. 2. 08:17
 10/16 anonim ***** válasza:

te fogsz

én nem, mert nem vagyok terhes

2017. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!