Normalis lehet?

Figyelt kérdés
8honapos a kislanyom, csaszarral szultem 2 honapig szopizott. 3szor jott meg eddig.az elso amikor 3honapos volt majd utana 2honapra ra. Aztan az utolso a kovetkezo honapban de az eppen hogy csal volt valami kis maszatolas(bocsanat).de azota semmi. Szerintetek ez normalis lehet? Mennyi ido kell mire visszaall minden? Terhesseg elott is 2havonta jott meg. Volt mar valaki igy?
2017. febr. 4. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szoptatás után idő, míg újra helyreállnak a dolgok! Ne aggódj! De szerintem csinálj egy terhességi tesztet is! Ha jól számolom, akkor most 2 hónapja volt meg utoljára, szóval lehet, hogy lassan megint meg fog jönni. Viszont ha neked mindig 2 havonta volt meg, akkor ki kéne majd vizsgáltatni magad, mert az semmiképp nem normális, de ezzel még bőven ráérsz egy jó pár hónapig!
2017. febr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Tesztet csinaltam mar.az negativ lett. A 2havonta levo menzesz miatt voltam mar anno dokinal akkor azt mondta h pont beleesek meg a hatarba ugyhogy ne aggodjak. Remelem akkor nincs semmi gond.
2017. febr. 5. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!