Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki! Mit érzel olyankor ha...

Valaki! Mit érzel olyankor ha idő előtt kinyílik a mehszajad? Olyan17-18hetesen?

Figyelt kérdés
17hetes kismama vagyok és nyomaserzest érzek ha pisilek ...fel is lehetek fazva vagy nem tudom de kicsit megijedtem..

2017. febr. 19. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha aggódsz menj orvoshoz.De ha csak pisilésnél jelentkezik az természetesnek tekinthető.Nekem is van nyomásérzés pisilésnél főleg ha nem megyek azonnal amikor kell.Pontosan nem tudom de tizenpár hetesen kezdődött.

33hkm

2017. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont erről próbáltam olvasgatni, és 2 dolgot találtam:

- van, aki semmit nem érzett,

- ha hosszú ideig tartó alhasi fájdalom vagy görcs van, akkor az lehet jel, meg kell nézetni dokival, de egyáltalán nem biztos, hogy kinyílt.


Összegezve: nem lehet tudni, mi van...

2017. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én görcsöt éreztem. Kicsit erősebbet, és másnap pont mentem a dokimhoz, és 1 ujjnyira volt nyitva a külső méhszáj.

De ez 30.hét felett volt már.

2017. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma a vedono megnyugtatott hogy azért vannak ezek a tüneteim mert a baba a hugyholyagomon fekszik :) köszönöm egyebkent a válaszokat:)
2017. febr. 20. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!