Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek a hasizma...

Volt valakinek a hasizma szülés után?

Figyelt kérdés
ket hete szültem csàszàrral. A hasam nagyàbòl màr visszament. Viszont àllò helyzetben ilyen elèg kemèny a hasam. Tehàt nem tudom benyomni csak egy kicsit olyan mintha àllandóan be lenne Àlló helyzetben feszitve. Ha benyomom kicsit fàj is. Miert lehet ez h ilyen kemèny? Valaki azt mondta lehet a mèhemet èrzem meg nem ment vissza. Főleg a koldokomnel erzekeny. Mitől lehet? A hegem elèg szèp 2 hèt utan.
2017. ápr. 3. 14:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Ki maradt a kèrdèsből, hogy ilyen
2017. ápr. 3. 14:55
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
2 hét (!!!!!) telt el! A tested teljes visszaalakulásához, normál ütemben annyi idő is kellhet, amennyi idő alatt átformálódott a terhesség alatt.
2017. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 császárom volt, az utolsó nekem is 2 hete, de nekem még sosem volt ilyen amit írsz. Legalábbis ennyi idővel utána biztos nem. Nekem is az jutott eszembe, hogy valószínű a méhed lesz az, bár fura hogy még ebbyire nem húzódott vissza. Szoptatsz?
2017. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!