Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Málna levél teával kapcsolatos...

Csillka kérdése:

Málna levél teával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
36.hetes terhes vagyok, hallottam a tea pozitív hatásairól. Arra vagyok kíváncsi, hogy elindithatja a szulest? A másik ami még érdekel, hogy olvastam leroviditi a vajudast, en 100 kmre lakom a korhaztol, szóval 1 és fél óra odáig, szerintetek biztonsaggal fogyaszthatom ?
2017. ápr. 6. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ihatod, nekem nem használt semmit.
2017. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ihatod most már. Nem indítja be. Nehéz mefogalmazni, egyszerűen könnyebb volt a vajúdás. Elsővel nem ittam, csak a két kisebbel. Szerintem csodálatos.
2017. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer szültem, egy terhesség végén ittam.

Teljesen időben szültem, viszont nagyon sokáig tartott.. Nekem szervezet tisztítást nem adott sajnos, és az izmaimat nem tudom mennyire lazította fel.

Nincs veszteni valód, próbáld ki! Lehet én pont a kivétel voltam.. :)

2017. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Semmi hatása nem volt. Semmit nem tágultam tőle.
2017. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem ért nekem. 40+4 naposan úgy indították a szülést, végül császár lett. De próbáld ki, hátha neked bejön. :)
2017. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam bőszen, de 40+6-ra indították. 42 órás vajúdás után, császároztak, mert 1 ujjnyinál többre nem tágultam :S :(
2017. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejött. Első terhességem nehéz, hosszú egész napos vajúdással végződött, nehezen tágultam, tényleg pokoli fájásokkal. Második lányommal ittam a teát, sokkal rövidebb vajúdásom volt,(3 óra össz.) és fele akkora fájdalommal nem járt az egész. Egy óra vajúdás után kerültem kórházba, akkor már bő 3 ujjnyi voltam a semmiből.

Én mindenképpen ajánlom, bár ugye azt nem tudom tea nélkül hogy lett volna.

2017. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!