Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában Baján?

Szült valaki mostanában Baján?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia én 5 hónapja szültem ott. Miért kérdezed?
2017. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Júliusban szülők ès sok jót nem igen hallottam róla, kíváncsi lennék olyan véleményére aki nem rég szült mert eléggé megilyedtem
2017. ápr. 13. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltan az üzenetedre. :)
2017. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
3 hónapja szültem Baján irhatsz nyugodtan 😊
2017. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is írtok? Októberben fogok szülni ott, előtte a régi épületben szültem.

Minden érdekelne. :)

2017. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia sajnos be kellett feküdjek mert elfolyt a vizem,ès tényleg mondhatom hogy a noverkek tündérek az orvosok rendesek, a kaja is elég turheto
2017. ápr. 20. 08:54
 7/9 anonim válasza:
82%
Mióta az új épületben van a szülészet teljesen más minden . Kedvesebbek az ápolónők is . Pont egy fiatal számomra új orvosnál szültem nagyon segítőkész volt . Végig poénkodott tolófájás közben is megtudott nevettetni. Szülés után 24 órában velem volt a baba mind a 3 nap. Csak fürdeni meg vizit re vitték el . Kórházi szobák is tiszták hozzá tartozó fürdő is . Régi épületbe is szültem 2 hónapot feküdtem bent ezért van bőven tapasztalatom
2017. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező és minden rendben van a babával? Elég hamar jött ha júliusra vártátok.
2017. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak szivárgott hála istennek az orvosok értették a dolgukat most szigorú felügyelet mellett vagyok nehogy baj legyen ès idő előtt megszülessen :)
2017. ápr. 22. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!