Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült közületek valaki nemrégi...

Szült közületek valaki nemrégiben a kiskunhalasi kórházban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne, hogy kinél szültetek, hogy telt a nap, milyen élmény volt, ki volt a szülésznő, ilyesmik.. Szerettem volt szülésfelkészítő tanfolyamra járni, de februárban indult, a következő pedig szeptemberben fog, az pedig nekem már késő. Minél közelebb a nagy nap, annál jobban aggódom, mert nincs valami sok információm az intézményről. Köszi a segítséget!
2017. máj. 8. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! 2 és fél éve szültem ott.

A szobák és szülőszobák kultúráltak, minden szobában külön fürdőszoba.

Nem volt fogadott dokim, joslók miatt 1 héttel szülés előtt befektettek.

Kellner doki rendes volt, az egyik takarítónő mérhetetlenül bunkó, úgy beszélt velem mint a kutyával.

1-2 szülésznő is modortalan, de türhető volt a légkör.

Bástyi doki volt az ügyeletes mikor szültem, de már a töke is kivolt úgy beszélt.

Leült egy székre 3 percre motyogott valamit és elment, a szülésznô vezette le a szülést, aki egy nagyon csodálatos vörös rövidhajú hölgy volt, talán Erzsébet a neve, de sajnos mar nem emlékszem,nagyon aranyos volt végig.

A baba végig veled lehet, sima szülês után 72 óra múlva hazamehettek.

Pelenkát, betétet adnak.

1-2 mogorva embertől eltekintve nem volt rossz élmény az ottani tartózkodásom.

2017. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott a szülésznő neve.

Kőrösi Erzsébet, nagyon kedves aranyos hölgy.

2017. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál! Én fogadtam orvost, mert évek óta hozzá járok rákszűrésre, így nem volt kétség, hogy szülni is nála fogok, de ezzel nem érzem magam kiváltságosabb helyzetben :D Úgy hallottam, hogy a doki tulajdonképpen mindegy is, mert a szülésznő van ott mellettünk végig, ezért külön köszönöm, hogy leírtad a nevet! Szép napot!
2017. máj. 9. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, ha szeretnél még kérdezni valamit, nyugodtan tedd meg, szívesen válaszolok. :)
2017. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 13 hónapja szültem ott. Meg voltam elégedve mindennel. Szülésznőnek én a Nemes Ilit ajánlanám, ő is egy tündér, rengeteget segített, mindig mondta mit hogyan csináljak. Orvossom a Horváth volt, akkor jött be mikor nyomnom kellett már. De a 3 nap alatt egyszer se nézett rám. Nem mintha igényeltem volna, csak ugye a két szobatársamhoz minden nap bejött a dokijuk.

Én nem is akartam járni szülésfelkészítőre, felesleges pénzkidobásnak gondolom. Úgysem úgy fog alakulni minden, ahogy elképzeled, de a végeredmény így-is úgy-is ugyanaz lesz. :D

Nekem se volt semmi fogalmam az ottani szülészetről, de nem volt negatív tapasztalatom.

A csecsemősök is rendesek, határozottak de tényleg csak segíteni akarnak. Nyugodtan kérdezhetsz tőlük, ha kell többször megmutatnak mindent. Ellenőrzik jól szopizik-e a pici. Jönni szokott egy szoptatási tanácsadó is. Ő is sokat segít.

Könnyű szülést Neked! :)

2017. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én csak azért szerettem volna járni rá, hogy körbevezessenek az osztályon még mielőtt "élesben" kerülök oda :DD de a párom mindenképp velem akar lenni, így legalább nem egyedül leszek olyan, akinek fogalma sincs, hogy mi történik :D Neked is nagyon köszönöm a választ! Jó egészséget nektek :)
2017. máj. 10. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, és még azt szerettem volna mondani, hogy az ebéd szinte mindennap finom volt.

Egyik nap olajos lecsós máj volt, na azt nem ettem meg, tocsogott az olajtól.

2017. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!