Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki szült a bajai kórházban...

Valaki szült a bajai kórházban mostanában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék olyanokkal tapsztalatot cserélni, akik mostanában szültek Baján. Én ugyan szekszárdi vagyok, de a fogadott orvosom a bajai kórházban dolgozik.

Minden tapasztalat érdekel, akár jó, akár rossz. 3 hónap múlva már aktuális a dolog:)


2017. máj. 9. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Off engem is érdekel
2017. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Bajai vagyok, de én nem szülnék itt.

Szinte csak rossz tapasztalatom van ezzel a kórházzal. :(

2017. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia kedves második válaszoló! Ha megkérlek, kifejtenéd bővebben, itt vagy akár üziben. Első babámat várom, meg lombikos is vagyok, fontos lenne, mik azok a rossz tapasztalatok.
2017. máj. 10. 08:32
 4/7 anonim ***** válasza:
nem mostani tapasztalat, 6 éves. ha nem jön frissebb, és ez is érdekel, leírom.
2017. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia . Én nemrég szültem Baján. Az orvosok jók a szülésznők nagyon kedvesek . Az ápolónők ésa csecsemősök fele normális némelyik nagyon bunkó . De a szobák nagyon jók és a baba is veled van 24 órában
2017. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok az OFFoló! Barátnőmmel ma beszeltem,aki 6 hónapja szült ott. Vele kedvesek voltak, egy bunko nőver volt ott de egyszer volt hozzá csak "szerencséje.." az orvosokkal is megvolt elegedve. Annyit mondott h Mátrai egy mukkot nem szólt felé. Állitólag az a foorvos nagyon pénzéhes. De mióta új épuletben van megváltozott a szuleszet része.Remélem segitetten
2017. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat:), segítenek majd a döntésben mindenképpen. Én otthon - Szekszárdon - biztos nem fogok szülni, mert kivétel nélkül rosszat hallottam orvosokról-nővérekről egyaránt, sajnos.
2017. máj. 10. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!