Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csúnya a császárseb?

Csúnya a császárseb?

Figyelt kérdés
Másfél éve volt a műtét, a heg szép vékony,de olyan mint ha az egész csik befelé állna ...főleg a közepe ott egy ponton teljesen bemélyed,mint ha huzná befelé az alatta lévő rész.Ez mindenkinél ilyen?Vagy lehet tenni valamit h szebb sima legyen?(az elsőnél nem emlékszem h ilyen volt)
2017. máj. 12. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Nekem egyik sem ilyen.3 csaszarom volt,2 hegem van.az idosebb(10 es 8ev) mar alig latszik,kezzel sem lehet erezni.

A frissebb (1eves) meg latszik,es az is mar csak kicsit domboru,de lehet az ilyen is marad,mert elegge lent vagott az orvosom.

Nekem jo a genetikam,ez mondjuk nem mellekes.minden sebem heg nelkul gyogyult(pedig volt jopar).

Anyumnak meg a regi csaszar hege van(nem a bikini vonalas),es neki is olyasmi mint amit te irtal.

Szerintem ez ember fuggo.

2017. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is olyan, mint amit írtál.

Szerintem is sokban függ attól h álltalában h regenerálódik a bőröd.

2 éve volt a császárom. Tisztán látszik még és olyan süppedős.

A férjemnek a sérv műtét helye elig látszik, "keresgélni kell" bár az 10 éves. A térdműtéte is 5 éves, de alig kivehető. Pedig szép nagy vágás...

De neki mindig hamar és szépen gyógyultak a sebei. Nekem meg a gyerekkori biciklis esés is látszik a térdemen

2017. máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A heg maga alig látszik,csak olyan mint ha a belső részekhez hozzánőtt volna vagy ilyesmi és ezért áll befele a csík.
2017. máj. 13. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, nemsoká 2 éves a lányom. Ez sajnos a zsír miatt van, megkérdeztem a dokimat. Én nem vagyok husis alkat, 156 cm-hez 47-48 kiló vagyok, de ami van rajtam kb 2 kilónyi fölösleg, az mind a hasamon, ez az egy problémás részem, mindig is így volt. Amiatt néz így ki, ott van fölötte a zsír. A barátnőmnek 3 hónappal előttem volt a császárja, neki teljesen sima a felület, nem süpped a heg, de egy deka zsír sincs a hasán.
2017. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor probálok fogyni,bár nekem se kell sok,nekem is ott van a felesleg általában köszi:)
2017. máj. 18. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!