Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges a jóslófájásoktól...

Lehetséges a jóslófájásoktól tágulni, és forditva a valódiaktól semmit sem?

Figyelt kérdés
Hétvégén 13 órán keresztül voltak rendszeres, erősődő fájásaim,10 majd 5 percesek.Utána elmúltak, a vizsgálat során kiderült csak jóslófájások voltak, semmit nem tágultam.
2008. okt. 15. 10:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Két nap múlva lépek a 38. hétbe...
2008. okt. 15. 11:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a jósló fájásoknál 1 ujjnyira kitágultam, ez volt kedden és szombaton megindultak a fájások és mire bementünk a kórházba már 2 ujjnyira nyitva voltam kivül belül.

2008. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem még nem votak joslo fájásaim, remélem már nem is lesznek, csak igaziak. de én 2ujjnyira vagyok kitágulva ugy, hogy eddig semmilyen fájást nem éreztem. 40 hetes babás
2008. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 16. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a 40. héten vagyok, elvileg holnap lenne drága lánykám érkezése, de még egy jóslófájásom sem volt és teljesen zárva vagyok.
2008. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!