Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedves császáros anyukák! Meg...

Kedves császáros anyukák! Meg osztanátok velem császáros szüléseitek részletit, melyet Zalaegerszegen vagy Szombathelyen végeztek?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne! Első babát váró, fiatal kismama vagyok, decemberre várjuk a picurkánkat. Helyileg Szombathelyhez tartozom, de Zalaegerszegen szeretnék szülni. Ez abban az esetben, ha nem tudok orvost fogadni, lehetséges? Egerszegen szülésznőt mindenképpen szeretnék. Nos, nem tudom, hogy csak fogadott orvossal szülhetek Zalaegerszegen, vagy akkor is ha csak szülésznőm lesz? 11 hetes vagyok.

2017. jún. 5. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Másik kérdésnél írtam, hogy zegen lehet csak szülésznőt fogadni, de ezt ott kell megkérdezned, hogy lehetseges-e így ott szülni.
2017. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Zeg, fogadott orvos és szülésznő. Magzatvíz folyás és fájások kezdete otthon, kb. 8 óra vajúdás a szülőszobán, közben oxitoxin, teljes kitágulás, majd 1 óra kitolás, végül császár. Jó hangulatú műtét, normális személyzet, gyors felépülés. Részemről nincs negatív élmény, leszámítva persze szüléssel és műtéttel járó fájdalmakat, de az kikerülhetetlen.
2017. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 11. héten tudod, hogy császáros leszel, minek a szülésznő? Szülésnő csak természetes szüléshez kell, a császárnál érdemben semmit nem tud hozzátenni a dologhoz.
2017. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!