Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig kell befodulni a babának?

Meddig kell befodulni a babának?

Figyelt kérdés
Ha természetes szülés van tervben, meddig várnak, hogy beforduljon a baba? Gondolom, ha végül nem fordul be, jön a császár, de erre várnak valameddig? Például ha betöltött a 40. hét? Bocsánat, ha ostoba a kérdés, még nem szültem.

2017. jún. 10. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
31.hettol csokken az eselye, 36.hettol figyelik, 38.heten idopontot adnak csaszarra. Legalabbis en igy tudom :)
2017. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szulesig befordulhat! Nyilvan egyre kisebb az esely ahogy csokken a helye, de attol meg vegig megvan az esely.
2017. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szülésig bármikor befordulhat,de ahogy telik az idő annál kevesebb az esélye,DE sógornőm pár hónapja szült,végig keresztben volt a baba, már betöltötte a 39ik hetet mikor befordult a baba. Az hogy meddig várnak a szülés beindításával/császározással, az baba és kismama állapotától függ.Engem kiírt nap előtt 3 nappal indítottak,akkor már meconiumos volt a magzatvíz.
2017. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, egy hetet várnak alapból, ha a 40. héten nem indul a szülés, és nincs baj, de valaki nem rég azt mondta, kettőt. Azt már soknak érzem. Ezek szerint akkor sokáig van esély...
2017. jún. 10. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a 39 héten fordult be. Ha betöltött 40 hét után is faros lett volna, akkor császároztak volna.
2017. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 36 hetes UH-n látták, hogy faros teljesen, és azt is, hogy kevés a hely is, meg a magzatvíz is, nem valószínű, hogy be fog fordulni. Én egyből kaptam időpontot császárra 38+6-ra, úgy tudom, a 39. hét körülre szokták adni. Persze ebben az esetben mielőtt felvágnak, azért megnézik, hogy nem fordult-e meg időközben véletlenül. Nálam mondjuk ez elmaradt, mert az utolsó napokban a vérnyomásom is elszállt, befektettek a kórházba, de mivel nem sikerült levinni 3 napon át, végül 2 nappal a tervezett időpont előtt megcsászároztak, a vérnyomásom önmagában is elég ok volt. Nem fordult be egyébként.
2017. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!