Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenkinek adtak császármetsz...

Mindenkinek adtak császármetszés után ASPIRIN protectet 6 hétig?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 10:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
én sem kaptam
2010. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%

Amit a kh-ban adnak, az napi 1 injekció, amit 3-5 napig kapnak a kismamák!

Most ez komoly, hogy azt sem tudod miért szeded??

Olyat nem szoktak adni, ami miatt nem szopiztathatsz!

A trombozis veszélye miatt, a CLEXAN injekciót szokták alkalmazni napi 1X, és ez nem akadályozza a szoptatást!

Beszélj a nőgyógyászoddal erről! Miért olyat kaptál, ami akadályozza a szoptatást???

2010. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
Ez aztán a szoptatásbarát kórház!! Hol szültél, hogy ilyen gyógyszert adtak? Volt valami gond a vérképeddel szülés után??? nem értem, hogy ha van más, olyan, ami mellett lehet szoptatni, miért adnak ilyesmit...
2010. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Holnap megyek dokihoz és megkérdezem!Dunaújvárosban, és tényleg nem mondták, csak a Pesti kórházban mondtam,ahol a kisfiam fekszik. Még jó, hogy mondtam!Este 21.26-kor született a baby és reggel 5-kor már fel kellett kelnem!Gyakoroltam a sétát is!Hozzáteszem Hétfőn volt a szülés és csütörtök reggel már kiraktak,pedig rohadtul voltam!De becsülettel mászkáltam, ahogy kellett, pedig első alkalommal el is ájultam!

2010. máj. 19. 23:55
 15/18 anonim ***** válasza:

Én sem kaptam...


Meg szabad kérdezni miért vagytok külön a kisfiaddal? Netán valami komplikáció lépett fel? Akkor nem lehet, hogy azért kell Neked ilyet szedni?


Remélem nincs semmi probléma! Jó egészséget mindkettőtöknek!

2010. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én kaptam, és az összes szobatársam is.Mellette szoptattunk.
2010. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ma azt mondta az orvos abba hagyhatom, nem tudja miért kéne szednem!Nem ő írta fel!Különben a kisfiamnak ártana,mert neki nem jó a trombocytája,( alacsony) és sűrű a vére!Az orvosa azt mondta ártana!lehet, ha egészséges lenne nem lenne baja tőle!Hát sok minden összejött!Zöld volt a víz, kapott egy fertőzést tőle, alacsony volt a vércukra,besárgult, sűrű a vére, alacsony a trombocyta,oxigénhiányos állapot alakult ki szülés után, még vizsgálják lesz-e maradandó károsodás , túl szapora volt a légzése stb.Ő egy időre született elvileg tök egészséges baby!(betöltött 40. hét+1 nap)De remélem rendbe jön hamar!
2010. máj. 20. 20:07
 18/18 anonim ***** válasza:
drukkolunk, hogy minden rendben legyen veletek!
2010. máj. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!