Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10 hónapja szültem, ilyenkor...

10 hónapja szültem, ilyenkor még bezavarhatnak a hormonok?

Figyelt kérdés

10 hónapja szültem. Márciusban jött meg először, utána 29 nap múlva, majd 28 nap múlva.

Most 30. napon vagyok, pár napja jöttek pattanások az arcomon, meg fel voltam puffadva, de nem jött meg.

Ez így 10 hónap után még normális?

(Nem kérek leszólást az önkéntes kioktatócsoporttól, csak választ a kérdésemre a tapasztaltabbaktól.)



2017. jún. 21. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A terhesség ki van zárva:)? Ha igen, akkor simán lehet, hogy a hormonjaid bohóckodnak Veled. Szoptatsz még? Mert az is bezavarhat!
2017. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után 1 órával megjött, csak mivel vasárnapra vártam, már kezdtem kicsit ideges lenni. Másfél hónapja hagytam abba a szoptatást. Elvileg kizárva a terhesség, csak ugye gyakorlatilag semmi se 100%-os...
2017. jún. 21. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mióta jöttek elő ezek a tünetek? Tiszta ragya vagyok én is, 2-3 napont megjön érzesem van. 4. hete, hogy abbahagytam a szoptatást és még nem jött meg egyszerse:(.
2017. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb másfél hete jött a puffadás, aztán a pattanások.
2017. jún. 21. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Remélem mostmár lassan meg fog jönni.
2017. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!