Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni a babának a...

Mit kell vinni a babának a váci kórházban? és a doki szerint nem kell " friss " házassági anyakönyvi kivonat, azt mondta, hogy jó az eredeti .

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kérj egy frisset, nehogy ott derüljön ki, hogy mégis kellett volna. Nekem azt mondták, hogy a törvény szerint 300 napnál régebbit nem fogadnak el. Nem tudom, hogy tudod-e, hogy ha e célból kéred, akkor nem kell érte fizetni.
2008. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én vácon szültem 5 hete. Nem kellett a házasági anyakönyvi kivonat.( legalább is nem kérték). A babának nem kellett vinnem semmit ( a hazajövős ruháján kívűl), mert kaptunk bent kezdő csomagot, abban volt popsi krém, pelus, popsitörlő is.
2008. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok ,hogy írtatok nagyon köszönöm sokat segítettetek


boldog babázást és jó egészséget nektek.

2008. okt. 18. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!