Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik szülészetet ajánlanátok...

Melyik szülészetet ajánlanátok Budapesten: István kórház, I. klinika vagy II. klinika?

Figyelt kérdés

7 hetes kismama vagyok, és új nőgyógyászt kell választanom, mert az enyémnél nem lehet szülni (ő is kisbabás), és három nevet kaptam ajánlásként, de nem tudom melyiket válasszam. Kérem akinek van személyes élménye valamelyikükkel vagy a kórházakkal, írja meg, nagyon nagy segítség lenne nekem.

Dr. Pop Andrea - István kórház

Dr. Vonnák Eszter - II. klinika

Dr. Prosszer Mária - I. klinika



2017. júl. 19. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
István!!!
2017. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én az Istvánban szültem háromszor, szerintem a szülészet és a csecsemőosztály is normális, nekem nem volt rossz tapasztalatom. Oké, néhány csecsemős nővért leszámítva az elsőnél (2010), de aztán már velük sem volt semmi bajom, igaz tapasztaltabb is voltam. :)
2017. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én az 1.nőit ajánlom. Novemberben szültem, nagyon meg voltam elégedve! Én azért is választanám mert itt van az ország legjobb koraszülött osztálya. Istvánba nincsen egyáltalan, nem kell persze a legrosszabbra gondolni, de felkészülni lehet rá.
2017. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
A Sotén tápszerezik a babákat..szerintem nagyon rossz szokás..én ott tuti nem szülnék.
2017. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Előző vagyok! 1 hetet voltunk benn, mert besárgult a babánk, nehezen indult be a tejem, szóba se jött a tápszer, egy cseppet se kapott. Nem szeretem, ha valaki általánosít! Amúgy meg nem tudom hogy lehet "tápszereztetni" a gyereket, amikor ott van az anyával egy szobában...
2017. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Persze, ha anyának nincs teje, akkor essen le a baba cukra és szenvedjen agykárosodást...ez a tápszerhisztéria sem semmi, ami mostanában megy.. akkor adnak tápszer, ha nincs teje az anyának
2017. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsóval is egyetértek, utolsó előtti voltam.
2017. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Érdekes. 2 hete szült a barátnőm a Sote 2-n. 3. nap már tápszert kapott a baba, persze az Anya hozzájárulásával. Ettől cumitmzavaros lett és nem kell neki a cici. Nekem ez nem szimpatikus. Az Istvánban nincs ilyen, ott anyatejet adnak, ha kell a babának éa nincs a mamának. Nekem sokkal szimpatikusabb az István kórház szemlélete..de mindenki azt csinál amit akar.
2017. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok az, aki az 1-esen szültem és igaz anyatej nem volt, de nekem az volt a fontosabb, hogyha koraszülött lesz a babám vagy bármilyen probléma lett volna Vele ott marad velem, a legjobb ellátást kapja és nem viszik el másik kórházba.
2017. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ismét:). Kedves Kérdező! Szerintem először azt gondold végig, hogy Te mire vágysz. Az Istvánba minden adott egy természetes szüléshez, gyertyafényes kádas szülés, ott tényleg a természetességre mennek minden szempontból. Míg ha egy Klinikán szülsz lehet, hogy a legkisebb "probléma" miatt megcsászároznak, azonban ott van ahogy már írtam olyan osztály, ahol ha esetleg valami probléma van a babáddal azonnal el tudják látni.
2017. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!