Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azoknak az anyukáknak akik...

Azoknak az anyukáknak akik első babájukat császárral szülték, a második terhességnél mikor nézték a heg vastagságát?

Figyelt kérdés
már 35 hetes vagyok de még egyszer sem nézték meg a heget, nem sok idő telt el az előző szüléstől 17 hónap félek nehogy szétnyíljon...
2010. máj. 22. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A 17 hónap nem olyan kevés.... Vagy mostanáig telt el annyi nem a teherbeesésig telt el? Ha jól számolom talán 9 hónap telt el a császár és a teherbeesés között?! Nekem 1 évet javasoltak, de én azt hiszem 9-10 hónap után próbálkozom, mert képtelen vagyok tovább várni! Nekem azt mondták a 6 hetes kontrollon, hogy a "vége felé" majd figyelik a heget.... Szerintem te már eléggé a vége felé jársz :) Én talán rákérdeznék, bár úgy tudom, hogy ez igazán a szülésnél fontos, nem a terhesség alatt repedhet szét, hanem akkor... és ha vékony akkor mindenképpen újra császár.
2010. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 35 hetes vagyok és még nekem se nézte a dokim, nekem 22 hónap lesz a két gyerek között.

2010. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer se nézte, pedig szültem a császár után 2 babát is simán!!!
2010. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, 2 császár után szültem a 3. gyereket, de csak a szülést megelőző órában nézte meg a heget a doki, és szülés után betapintással, 5 nap múlva uh-gal. Nem a hegvastagságán múlik. 1% esélye van a hegszétválásnak, ez a legkevesebb, amitől félni kell, ennél vannak sokkal roszabb dolgok sokkal gyakrabban sajnos.
2010. máj. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!