Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kicsi has-kicsi baba?

Kicsi has-kicsi baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon aggódom.

Szinte mondhatni, alig nőtt a hasam a 32.hét óta.

Akkor volt az utolsó UH, akkor rendben találták a babát, súlyra kb 1800gramm volt.

Azóta is ugyan akkorákat mozog, pedig már 39.hetet betöltöttem.

Reggelente olyan pici a hasam, mint egy 30hetes kismamának, majd délutánra nyeri el azt a nagyságot amit már jónak látok.

(36 hetes uh-t már eltörölték itt, nst is csak multhét óta van)

Nagyon félek hogy kicsi baba lesz. A rugásai, mozgásai is teljesen másak mint az előző terhességemnél. Nagyon piciket, óvatosakat mozog, fészkelődik.

Kisfiunk lesz.

Más is tapasztalt mát ilyet?

Hétfőre van időpontom magánra.

Köszönöm.


2017. szept. 21. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A has méretének semmi köze a baba méretéhez.Sokan nem is vették észre h terhes vagyok és 4kgos babát szültem 😁 pedig átlagos testalkatom van,csak bővebb felsőket hordtam.

Barátnőmnek hatalmas hasa volt,2.3kgos babát szült.

2017. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá. Én kilenc hónapos terhesen, úgy néztem ki mint más 20 hetesen. Három és fél kilós gyerek lett. A te anatómiádnak van egyedül köze hozzá hogy mekkora hasad.
2017. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első babával 30kg híztam, 3050 gramm 50cm lett.

Most kisebbnek látom a hasam, meg olyan kis hegyes, vagy mittudom én.

Próbálom kitapogatni mekkora lehet a baba,de nem tudom. A hátát érzem egyedül.

Most eleve nagy súllyal kezdtem a terhességet, 82kg-val, híztam is már vagy 15öt. De nem látszik a vastag csontozatom miatt. A csípőm széles, az biztos.

De akkor is kicsinek találom, a mozgásából ítélve is :(

2017. szept. 21. 11:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha piciket mozog, inkább csak fészkelődik, az amiatt is lehet, mert ugye már nagyon kevés neki a hely. Szerintem ne aggódj miatta. De azért majd írd meg, végül mekkora lett!:)
2017. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jelentkezni fogok mindenképp :))))
2017. szept. 21. 13:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes terhesen 3-4 hónaposnak néztek és úton útfélen megkaptam, hogy milyen pici a hasam. Nagyon el voltam keseredve, de az orvosom és a szülésznőm megnyugtatott, hogy uh alapján egyáltalán nem kicsi a baba. Széles csípőm van, bőven elfér, pedig ő első baba, még úgymond helyet se csinált neki még senki. Az én kisfiamat 32. héten 1590 grammra mérték szóval szerintem ne törődj senkivel és semmivel, biztosan minden rendben lesz.
2017. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Baranka ***** válasza:
Első gyereknél 28. hétig nem hiztam. Szülés előtt 3 héttel kérdezték, hogy terhes vagyok-e vagy csak hiztam. Összesen 2,6 kilót hiztam és ez nem elirás. A gyerek születési súlyát sem szedtem fel (2,85-el született) a tartozékairól ne is beszéljünk. Kicsinél kb 10 kg jött fel ebből fele a ruha volt (márciusi a hugi).
2017. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3800 gramm es 55 cm lett. De hogy hol fert el???? :)
2017. okt. 12. 20:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2017. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük!
2017. okt. 13. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!