Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Pécsi szülészeti klinikán...

Aki Pécsi szülészeti klinikán szült?

Figyelt kérdés

mik a tapasztalatok? minden érdekel.:)

Dr Várnagy Ákosnál fogok szülni, persze ha még vállal, mert ugyan beszéltem vele h már 15 hetes vagyok (4 nap múlva megyek hozzá) de azt mondta semmi baj szivesen fogad, hát kíváncsi vagyok.

Mennyire a császár "híve" ?

Mert mostani dokim,vagyis a régi, az azt mondta ,hogy szíve szerint ,ami nála ritka de császározna.


nem vagyok annyira ellene mert oxigénhiánnyal született legnagyobb bátyám, aki 7éve elhunyt, de azért jó lesz hallani második véleményt


2017. szept. 29. 08:19
 1/2 Onee-sama válasza:
Ha fizetsz bárkinek, minden rendben megy, foglalkoznak veled, de ha nem rosszabbul bánnak veled mint egy kutyával
2017. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül nem ott fogok szülni. De köszi. ( masok is ezt mkndták)
2017. okt. 29. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!