Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Siófokon szülünk, mi legyen a...

Siófokon szülünk, mi legyen a kórházi táskánkban?

Figyelt kérdés

Írnátok nekem egy listát, hogy mi mindent pakoljak össze a kórházi táskánkba szüléshez?


Előre is nagyon köszönöm!



2017. okt. 10. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Hányan fogtok szülni?
2017. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

A szüléshez hálóing és terhes kiskönyv és a irataid esetleg egy kis 0,5 l viz.

A babának pelenka és popsitörlőt, textilpelus kell vinned többit adják, ruhát csak hazavitelkor kell vinni neki.

Neked: evöeszköz,innivaló, pohár, wc papir, tusfürdő, bugyik, hálóingek,törülközők, betét, papucs (fürdëshez ajánlok külön még egyet), telefontöltő. Remélem nem hagytam ki semmit, ennyi jutott eszembe.

2017. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Sajat kiegeszites: az esetleg gatsebre aloe vera sprayt. Nekem sokat hasznalt, mondjuk nem is fajt soha, mert jol varr a doki.

Illetve: kaja! Olyan, amit be tudsz kapni ket etetes kozott. En haromszor szultem Siofokon, es minden alkalommal egyre rosszabb volt a kaja, es kevesebb is. :(

2017. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!