Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után vagyok 6 héttel...

Szülés után vagyok 6 héttel tegnapelőtt töltöttük. Tegnap a férjemmel együtt voltunk először. Ki járt már így? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az együtt lét közben kissé vérezni kezdtem. A doki jövő héten tud csak megnézni kontrollon mert sielni van... fájni nem fáj semmim és egy tisztasági betét is kicsit lett véres utána. Mi lehet ennek az oka meg sérült esetleg a hüvely falam? Gatmetszesem volt és kicsit repedtem is. Köszönöm a segítséget.
2018. jan. 24. 02:50
 1/2 VeDi84 ***** válasza:
90%
Bármi lehetett. De nem értem, miért nem tudtátok megvárni, amíg megnéz az orvos?
2018. jan. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezért kell a 6 hetes kontról.

Én 9 hete szültem mikor visszamentem,mert akkor volt időpont,és eszembe se jutott addig ameddig a dokim nem bolint rá.

2018. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!