Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péterfy Sándor Utcai Kórház...

Péterfy Sándor Utcai Kórház szülészetén tényleg olyan különlegesen végzik a császárt, és emellett úgy hallotam, hogy esztétikai dolgokra is figyelemmel?

Figyelt kérdés
Honlapjukon ezt írják: "Az osztályon több éve új típusú császármetszést alkalmaznak, egy speciális hasmegnyitási móddal kombinálva. Ennek a módszernek az előnye, hogy a műtét rendkívül rövid idő alatt (15-20 perc) elvégezhető és a műtét utáni fájdalom is lényegesen kisebb, mint a hagyományos császármetszésnél." Az esztétikait nyilván úgy értem, hogyha nincs komplikáció, mert egyébként nyilván nem szempont ez és nekem sem lenne az. 13 hkm.

2018. jan. 29. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Minden műtétnél lehet komplikáció. Még egy mandula műtétnek is.
2018. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Úgy tudom, hogy Misgav-Ladach módszernek hívják. Az a lényege, hogy nem vágnak izmot, vigyáznak az idegekre, erekre, nem vágnak, csak kézzel "széthúzzák". Ennél jobban sajnos nem tudom elmondani, nem vagyok orvos. Nekem másmilyen császármetszésem nem volt, csak ezzel a módszerrel három éve, ezért összehasonlítási alapom nincs. Azt sem tudom hogy ez mennyire kivételes dolog, lehet, hogy más kórház is végzi. Mindenesetre tényleg nagyon gyors volt, nem volt semmi komplikáció, és lábon voltam hat óra múlva. Nem volt jó, de ki lehetett bírni. Az első éjszaka rossz volt, mert magas volt az ágy, sírt a gyerek és onnan leugrálni nem volt egy népünnepély, de másnaptól már sokkal jobb volt, mire hazamehettünk három nap múlva, már teljesen jól voltam. A hegem egy alig észrevehető fehér vonal. Szóval szerintem jó módszer :) minden jót kívánok nektek
2018. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A peterfy legkulonlegesebb dolga, hogy apuka bent lehet ..nekem iszonyu megnyugtato volt, es o kapta a babat is eloszor.


2013-ban csaszaroztak ott, 20 perc volt, magaca mutet olyan volt mint 2016-ban mashol. De az hogy a ferjem bent volt, az szuper volt

2018. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyre szimpatikusabb ez a kórház! Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jan. 30. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!