Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az epp ugyeletben levo...

Aki az epp ugyeletben levo orvosnal szult, majd nala volt 6hetes kontrollon is, az az orvos ad kovetkezo idopontot a normal nogyogyaszati vizsgalatra is?

Figyelt kérdés
Nagyon meg voltam elegedve az orvossal,emberileg es szakmailag is,de mivel elso babamat szultem igy nem tudom hogy mi hogy megy ilyenkor.Altalaban ahhoz megy vissza valaki akinel szult?Marmint az orvos automatikusan adja az idopontot a normal vizsgalatra is?
2018. febr. 9. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Időpontot nem adott, azt mondta, ha tudok továbbra is szoptatni rendesen, akkor 6 hónap múlva menjek rákszűrésre, ha közben elaladna a tejem, akkor pedig akkortájt.
2018. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En marcsak napi 1-2x szoptatok.keves a tejem sajnos..kerdezte az orvos h mikor volt rakszures.mondtam h tavaly aprilisban,mondta h akkor most aprilisba hivjam es megcsinalja a kovetkezo rakszurest
2018. febr. 9. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés? Elmondta, hogy majd hívd, mit nem értesz ezen?
2018. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer azt mondta, hogy hívd áprilisban, akkor nem értem a kérdésed. Fôleg ha elégedett voltál vele...
2018. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak h ez a protokoll vagy ilyenkor olyan mintha maganrendeles lenne?
2018. febr. 9. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a kórházba mész vissza hozzá, az nem magánrendelés. Ha a saját rendelésére, az nyilván az.
2018. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak azért nem voltam benne biztos mert eddig Sztkba jartam es ott sose mondtak h X ido mulva vissza kell mennem.de igy akkor ertem.koszonom a valaszokat :)
2018. febr. 9. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!