Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért bizsereg a mellem?

Miért bizsereg a mellem?

Figyelt kérdés
utolso menszeszem 2018.1.27. a ciklusaim hossza 40 nap kb (tudom a problema okat) de egeszhonapban probalkoztunk. egy hete kb. annyira faj a mellem meg bizsereg nem is tudom leírni erzekeny a melbimbom megvan kemenyedve es a mellem is kezzel foghatoan tömörebb nem mondhato kemenynek. nem birom elviselni a meltartott pedig alapbol am nincs nagy mellem egy B75 még a hasamin sem az oldalamon sem tudok aludni mert ilyan erzekeny es kellemetlenul bizsereg. lehet terhesség jele? 2.terhességem es az elsonel nem volt ilyen ilyen koran max 7-8 héten. menszesz elott is szokot fajni de nem igy. es elotte par nappal menszeszemig 12 nap van.

2018. febr. 27. 15:21
 1/2 Abíság ***** válasza:
Szerintem várd ki a nem várt első napot, majd tesztelj. Ezekből a tünetekből nem lehet megállapítani, hogy valóban terhes vagy-e. Drukkolok
2018. febr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom am ma megallt a bizserges es most elnehezedet es egy nagy gorcs tapinthato mind a kettobe
2018. febr. 28. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!