Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vészes vérszegénység ok a...

Vészes vérszegénység ok a császárra?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Az pont a természetes szülésre ok.
2018. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
?? Vészes vérszegénységgel akarnál egy 15cmes sebet a hasadra varratni, az 5cmes gátmetszés(már ha kell egyáltalán) helyett?? 😱
2018. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2018. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A vérszegénységet a terhesség ALATT kell kezelni, és NEM ok a császárra.
2018. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy volt, hogy császároznak, de azt mondták olyan súlyos anémiám van, hogy a műtéttel nagyobb kockázatot vállalnánk, mintha megpróbálnánk a sima szülést. Végül befektettek, hogy kapok vért és akkor talán felszívódik és mehet a császár, de még mielőtt megkaptam beindult a szülés. Azonnal bekötötték a vért (2 zacsival), de nem császároztak meg. Azóta viszont nincs a vérképemmel baj! :)

Szóval ha vérszegény vagy jobb a sima szülés!

2018. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt hozzáteszem, nekem semmilyen vaskészítmény nem használt, a végén már 3 szem c-vitaminnal kellett bevennem (az javítja a felszívódást), de így sem!
2018. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szívódott fel a vas. Vénás vasat kaptam szülés előtt. Hatott.Fel sem merült, hogy emiatt császár legyen.
2018. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is vénásan kaptam a vasat,pedig szedtem gyógyszert is de nem sokat használt, fel sem merült,hogy emiatt legyen császár.
2018. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vészes vérszegény voltam.Írt fel az orvosom vastablettát.Mire szülésre került a sor egészen rendbe hozott.
2018. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!