Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél szültél Szegeden?

Kinél szültél Szegeden?

Figyelt kérdés

Keresek Szegeden megbízható orvost aki reális árat kér a vizsgálatokért és a szülésért.

Jelenleg 5 hónapos terhes vagyok ikrekkel. A 6. hónaptól pedig szeretnék magán rendelésre járni.


2018. ápr. 11. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Dr. Pásztor Norbert. Magánrendelés 9000 Ft.

A szülésre nem mondott árát, azt mondta amennyit gondolunk.

Nem volt probléma mentes terhességem, és császáros lettem, így 140ezret adtunk neki.

2018. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már rég kellett volna dokit fogadnod, ilyenkor már nem sokan vállalják, pláne, hogy Szegeden a protokoll az, hogy 32-33. hetesen befektetnek. Azért a pár alkalomért, amit még kell menned magánba, szerintem egyik doki se fog igazán a "saját" betegének érezni. Mi az oka, hogy eddig vártál, pláne ikrekkel?


Szegeden nagyon sok a jó orvos, de a legtöbb igen túlterhelt. Én az ikrekkel 6 hetet feküdtem bent a szülési utáni idővel együtt, így sok dokit volt alkalmam látni, hogy mennyit törődik a "fogadott" bent fekvő betegével. Hát a legtöbb nem sokat... sokszor még baj esetén sem. Szakmailag a legtöbb doki nagyon jó Szegeden, de rengeteg a beteg, elfoglaltak, pláne a felkapottak (Sikovanyecz, Keresztúri, Pásztor). Nekem az osztályon nagyon szimpatikus volt Rénes doktor és Molnár András doktor is, ők fiatalabbak. Őket érdemes lenne megkérdezni, hátha ők rugalmasabbak.


Nekem amúgy Keresztúri volt a dokim, de én sok éve hozzá járok. Kiváló orvos, az egyik legjobb, de igen elfoglalt és nem olcsó a magánrendelése. Viszont a klinikán is sokat foglalkozott velünk, szemben számos szobatársam fogadott dokijával.

2018. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeged kicsit messze van tőlünk,így az 5. hónapig eljártam sztk-s rendelésre viszont szülni jó orvosnál szeretnék.
2018. ápr. 11. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Renes Lorand!
2018. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!