Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A linea nigra valoban orokre...

A linea nigra valoban orokre megmarad ha ránapozok/rászolizok?

Figyelt kérdés
Szeretek tavasszal par alkalomra befekudni. De nekem meg igencsak latszik ez a csík. Már voltam 2x 7percre.. és tegnap gondoltam bele ,h így vajon az a csík megmarad-e vagy még időben kapcsoltam?
2018. ápr. 15. 10:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem eltűnt 1. gyerek után, kb. 8-9 hónap alatt, szoliztam is. Most 2. gyerkőc születése után vagyok 8 hónappal, szolizni a héten kezdtem, a vonal ott van de halvanyodott szülés ota.
2018. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után pár héttel egyáltalán nem látszott. Nyáron sokat napoztam, nincs ott a csík. Három gyerekem van.
2018. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Miért olyan fontos már szolizni? Még most szültél...császáros heget egyáltalán lehet szoliztatni/napoztatni? Az fontosabb kérdés mint a csík megmarad e szerintem...
2018. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3# természetesen szabad szolariumozni. Miert ne szabadna? Es mi a problemad? Anya letemre merek tenni magamert heti 10percet?:D ha még szoptatnék nem mennék ,ha errol van szo.😉😉😉Amugymeg bugyi eltakarja a heget! En abban szoktam szolizni.:)
2018. ápr. 15. 16:09
 5/18 A kérdező kommentje:
Tobbieknek koszonom!:)
2018. ápr. 15. 16:09
 6/18 anonim ***** válasza:

Kerüld a UV-sugárzást


Ügyelj rá, hogy a friss sebet egyáltalán ne érje napsugárzás, és a szoláriumot is felejtsd el egy darabig - különben a vágás helye csúnyán és tartósan elszíneződhet, és egyéb egészségügyi problémák is kialakulhatnak. Ha mindenképpen napon kell tartózkodnod, a seb alaposan legyen bekötve, lefedve.


Tripla bugyit vegyél fel hogy jól takarjon...

2018. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Azt hiszem itt mindenki tulreagal mindent.


Utolso nagyjabol egyetertek.. de tripla bugyi???

2018. ápr. 15. 19:40
 8/18 A kérdező kommentje:
Bar rég nem " friss" a seb. Halványodott és alig látszik ha hiszed ha nem. De ugyis megyek kontrollra , mindenkepp kikerdezem az orvosom.:) maximum eltolom par hettel.
2018. ápr. 15. 19:40
 9/18 A kérdező kommentje:
Végül csak május végén mentem szoláriumba. Nem volt időm. A linea nigra szinte teljesen eltűnt és a hegem is rendben van, kérdeztem áprilisban az orvosom. Nem látta akadályát, csak legyen takarva a heg (bugyi vagy gezlap).. Meg csak furán sem nézett, hogy ilyet kérdezek.
2019. márc. 3. 21:49
 10/18 anonim ***** válasza:

Szíved joga hogy bánsz a testeddel, senkinek nincs köze hozzá. (Marilmint ítélkezni, a kérdésre egy tenylged válasz az más)

Örülök hogy eltűnt a csíkod. Nekem még halványan ott van bár csak 4 hónapja szültem.

2019. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!