Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fontos a 6 hetes...

Mennyire fontos a 6 hetes kontroll?

Figyelt kérdés

9hete szültem meg de még nem mentem vissza a 6hetes kontrollra!

Időm se nagyon van meg kedvem sem, igazából félek is picit..Nagyon nagy baj lehet belőle ha nem megyek vissza?!



#kontroll #6hetes vizsgálat
2018. máj. 15. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Anya vagy, csak mondom. Valami felelősségteljes viselkedést nem ártana lassan felvenni. A saját egészségedről van szó, ami már a gyereked miatt is fontos.
2018. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Mitől félsz? Nem baj, ha nem pont 6 héttel mész, 7-8 is simán belefér, de most már igazán menj el.
2018. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne félj,menj el mindenképp. A saját érdekedben.
2018. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Te az életeddel is játszhatsz ha pl. bent maradt valami, vagy mondjuk ha pl. húgyhólyag süllyedésed van és nem tudod meg akkor meg majd 40 éves korodra egy apró köhintéstől is behugyozol. Komolyan, szültél, gondolkozz már, a 6 hetes kontroll ahhoz képest semmiség! Nekem 3 barátnőm járt úgy, hogy a kontrollon észrevettek olyat amit kettőnél műteni kellett, egynél célzott kezelésre járni. Nekem semmi nem vokt szerencsére.
2018. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Menj vissza mindenkép!
2018. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Én is 8-9 héttel szülés után mentem vissza, mert addig tartott a vérzés, megvártam míg teljesen elmúlik.
2018. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon fontos.

Én 8 héttel szülés után mentem volna, csakhogy 2 nappal korábban pont megjött. Így 10 héttel mentem szülés után. Nem szedték le a fejem. :) Viszont ezen muszáj megjelenni, nekem se volt kedvem de ami kell, az kell.

2018. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is 8 héttel utána jutottam el mindkettőnél, nem tudom mitől félsz, mi történhet? Megnézik helyreállt-e minden és kész. Mindenki utál dokihoz járni, de azért ennyinek bele kell férnie.
2018. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Nyugat Európában lakom, 80 milliós országban. Nincs a szülés után hat hetes kontrol, mégsem haltak ki még a nők.
2018. máj. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Oké, Ny-eu országokról hallottam hogy állnak a terhesgondozáshoz.....nincs progeszteron mert minek az, 12. hétig nincs uh mert minek, az csak egy sejtcsomó, ha terhes nő 12. hét előtt verzik akkor na bumm elvetél az még úgyse baba volt csak sejtcsomó. Ezek londoni, német és osztrák példáim a szoros ismeretségi körből.

Szóval hagyjuk hogy más eu országokban mennyire szarják le az egész szülés-terhesség témakört.


Kérdező, ott nézik meg hogy minden szerved visszahúzódott-e, visszaállt-e, milyen állapotban van a méhed, méhszájad, stb. Ez fontos! Ha valami nem oké, annak lehetnek következményei is. Anyaként a gyereked azért remélem hordod majd dokihoz, vagy ahhoz se lesz kedved?!

2018. máj. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!