Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most voltam vizsgálaton...

Most voltam vizsgálaton (méhszájat nézett az orvos) és most kicsit fáj a hasam, ez normális? 2110-s a méhszáj,33 hetes vagyok!?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem az lenne,hogy mivel apasági nyilatkozatot kell majd tennünk,azt mondta az orvos,hogy a közjegyzőnél fizetnünk kell majd vmi illetéket!Addig nem anyakönyvezik a babát!Ez igaz?Mennyit kell fizetni?Köszi előre is!
2010. jún. 16. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Francokat,bemész a helyi önkormányzathoz,és ott megteszi az apuka a nyilatkozat,de bármely városban megteheti,és ingyenes....addig is anyakönyvezik a babát,csak a Te családi nevedet kapja...

Nem mondta a doki,h fekvés,fekvés és fekvés?? még korai lenne ha kibujna...

2010. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!Annyit mondott,hogy ne járkáljak sokat!

Azt,hogy fizetni kell,az orvos mondta!Azt mondták,hogy a karszalagra az apa vezeték nevét írják,de kell egy igazolás a baba születése után a közjegyzőtől,ami arról szól,hogy nem élünk mással bejegyzett élettársi kapcsolatban!Ezt az igazolást kell bevinni a kórházba az anyakönyvvezetőnek,és ez alapján tölti ki a szül.a.kivonatot!Ez akkor nem így van??Nekem már mondtak annyi variációt!Kíváncsi leszek hogy itt a hivatalban mi lesz hétfőn!

2010. jún. 17. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kell fizetni az apaságiért,csak akkor,ha regisztrált élettársi vagy bejegyzett élettársi kapcsolatban vagytok.Ha nem,akkor nem kell.(32h)
2010. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2010. jún. 17. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!