Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányomnak 8. -án volt a...

Lányomnak 8. -án volt a terminusa, a baba leereszkedett, de nem nyillik és kontrakciók sincsenek, vasárnap befekszik a kórházba. Nem szeretne császármetszéssel szülni, van erre esély?

Figyelt kérdés
2018. júl. 13. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az orvos fogja tudni megmondani.Megindítják,ha nem indul magától,aztán vagy sikerül vagy nem.
2018. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is indították a lányomat, hüvelyi úton született. Ne aggódj nem feltétlenül lesz császár. :)
2018. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Még csak péntek van, vasárnapig még bármi lehet. Nekem szombaton kellett volna befeküdnöm, és indítottak volna, előtte pénteken elfolyt a magzatvíz.

Az indítás nem feltétlenül császár, lehet burkot repesztenek, vagy kap méhszájérlelő zselét, esetleg oxit.

2018. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Orvostól is függ. 10 nappal hordtam túl az elsőt. Akkor engem is befektettek. Reggel-este nst, rendszeres uh, néztek magzatvizet is. Nem indítottak, mert a baba jól érzete magát odabent. Azt mondta az orvos, hogy lehet, hogy nem tankönyvi a ciklus, később fogant, vagy csak elszámoltàk, és a legtöbb baba nem a terminus napján születik.

Egyszer csak elfolyt a magzatvíz, minden előjel nélkül (se nyákdugó, se semmi), 3,5 óra múlva természetes úton megszületett a kisfiunk.

A kórházba csak azért fektettek be, hogy követni tudjàk, mikortól van tényleges túlhordás.

2018. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosával konzultáljon..


Én meg tudtam beszélni a dokival, hogy ne kelljen befeküdni. 2 naponta megjelentem az nst-n, hogy megnézzék minden ok-e a baba szívhangjával.


4. Nap szeretett volna indítani a doki ( a kórházi protokoll szerint)

Viszont korrektül elmondta, hogy az indítások 50%-a császárral végződik.


Várt velem.

Terminus utáni 11. Nap indított volna.( ennél tovább nem nagxon várnak Magyarországon csak saját felelősségünk terhére nem indítansk)


8. Nap elindult a lányom..

Hüvelyi szülés lett, de nem természetes..


Extra rövid köldökzsinórja volt, aminek semmi köze nem volt a túlhordásnak.

2018. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ui.

Még 2 nappal korábban sem nyíltam, jóslóim sem voltak...

Semmi jele nem volt a szülésnek...

Sőt még este sem, hajnali 4 kor 10 percesekkrl indult..

Le sem ereszkedett a szülésig

2018. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsó, a te eseted azt hiszem reményt ad majd a lányomnak.
2018. júl. 13. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
16%

Indiatas oxy turelmetlenseg ctg hatonfekves 50% csaszar.

Tulhordas 42 het

41 het terminus atlepes

2018. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2. babámmal terminus utáni 8.napon akartak volna indítani, de előtte levő nap (kerek 41 hétre) megszületett magától.

Egyedül a burkot kellett repeszteni, mert a víz nem akart elfolyni.

2018. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!