Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma este a fehérneműmön pár...

Ma este a fehérneműmön pár csepp vért találtam, mitől lehet? 37 hétbe lépek holnap és nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 36 hetesen volt,egy orvosi vizsgálat után. Nem voltál mostanában dokinál? Figyeld nagyon, ha újra véreznél,és erősödne,jobb, ha kórházba mész. Ha nem ismétlődik,akkor is inkább pihenj egy pár napot,ne erőltesd túl magad!

Minden jót!

2008. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedden voltam dokinál!NAGYON MEGIJEDTEM:(
2008. nov. 2. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismétlödne a vérzés,akkor korház!Jobb ha megnéznek akkor te sem leszel ideges!Nekünk azt mondták a felkászitön,h pár csepp vértöl is rögtön korház,mert az nem jó!Nem ijezgetni akarlak te tudod hogy cselekszel.Minden jót neked!!!
2008. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki is és a védőnő is, ha vérzés van, azonnal menjek orvoshoz!

Inkább menj el feleslegesen, minthogy valami baj legyen!

amúgy is a 37. héten már teljesen normális lenne, ha megszületne.

2008. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!